315533-2026 - Ergebnis
Tschechien – Lehrmaterial – Modernizace učeben ZŠ Tábor, Zborovská 2696 – odborné učebny - dodávka výukových sad
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelModernizace učeben ZŠ Tábor, Zborovská 2696 – odborné učebny - dodávka výukových sad
BeschreibungPředmětem veřejné zakázky je dodávka výukových sad do přírodovědných učeben, jejich instalace a zaškolení uživatele. Jedná se o tyto výukové sady: - sada experimentů přírodních věd, - rozšířená sada elektrických obvodů, - sada experimentů fyziky, - sada experimentů chemie, - sada experimentů biologie, - doplnění o rozvoj informatického myšlení. Předmět plnění veřejné zakázky bude spolufinancován z prostředků Evropské unie v rámci Integrovaného operačního programu IROP 2021 - 2027, název projektu: Modernizace učeben ZŠ Tábor, Zborovská 2696, registrační číslo projektu: CZ.06.04.01/00/22_112/0001376.
Interne KennungS-META 2628/2026 OI
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 39162000 Lehrmaterial
5. Los
LosLOT-0001