315543-2026 - Ergebnis
Belgien – Dienstleistungen von Architektur-, Konstruktions- und Ingenieurbüros und Prüfstellen – RO voor de beoordeling van macro conditiestaat en adaptiviteit gebouwen
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: RO voor de beoordeling van macro conditiestaat en adaptiviteit gebouwen
Beschreibung: Het voorwerp van deze opdracht betreft: Raamovereenkomst voor het beoordelen van de macro conditiestaat en adaptiviteit van het stedelijk (stad en OCMW) en commercieel patrimonium. Om te weten welke vastgoedkeuzes er gemaakt kunnen worden binnen de vastgoedportefeuilles, moet er eerst zicht zijn op de huidige totale vastgoedportefeuille. Door dergelijke beoordelingen worden zowel de tekortkomingen en de potenties van onze actuele vastgoedportefeuille in beeld gebracht. Het doel is derhalve in eerste instantie een beoordeling te krijgen van de hele portefeuille op basis van gelijke parameters en methodiek. De Opdracht is opgedeeld in twee percelen. 1. “Stedelijk patrimonium (stad en OCMW)”: focust op vastgoed dat ingezet wordt voor de kerntaken van de stad. Het gaat zowel om de eigen werkplekken van de medewerkers van de stad als om alle gebouwen die ten dienste staan van de Antwerpenaars: sportinfrastructuur,, residentieel, musea, districtshuizen, ondersteunde organisaties, kerken, kantoren, logistieke gebouwen, ... 2. “Commercieel patrimonium”: richt zich op vastgoedportefeuilles die volgens een commerciële logica worden ingezet en opbrengsten zouden moeten genereren.
Interne Kennung: AG VESPA_RO voor de beoordeling van macro conditiestaat en adaptiviteit gebouwen
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71000000 Dienstleistungen von Architektur-, Konstruktions- und Ingenieurbüros und Prüfstellen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 71221000 Dienstleistungen von Architekturbüros bei Gebäuden, 71240000 Dienstleistungen von Architektur- und Ingenieurbüros sowie planungsbezogene Leistungen, 71200000 Dienstleistungen von Architekturbüros, 71400000 Stadtplanung und Landschaftsgestaltung, 71410000 Stadtplanung
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Perceel 1: Stedelijk patrimonium
Beschreibung: Stedelijk patrimonium (stad en OCMW): focust op vastgoed dat ingezet wordt voor de kerntaken van de stad. Het gaat zowel om de eigen werkplekken van de medewerkers van de stad als om alle gebouwen die ten dienste staan van de Antwerpenaars: sportinfrastructuur,, residentieel, musea, districtshuizen, ondersteunde organisaties, kerken, kantoren, logistieke gebouwen, ...
Interne Kennung: 1
Los: LOT-0002
Titel: Perceel 2: Commercieel patrimonium
Beschreibung: Commercieel patrimonium: richt zich op vastgoedportefeuilles die volgens een commerciële logica worden ingezet en opbrengsten zouden moeten genereren
Interne Kennung: 2