315548-2025 - Wettbewerb
Polen – Computeranlagen und Zubehör – sukcesywna dostawa sprzętu komputerowego
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titelsukcesywna dostawa sprzętu komputerowego
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest sukcesywna sprzedaż i dostarczenie do wskazanego miejsca w siedzibie zamawiającego sprzętu komputerowego w tym: część 1: sukcesywna dostawa komputerów przenośnych część 2: sukcesywna dostawa komputerów przenośnych część 3: sukcesywna dostawa komputerów stacjonarnych.
Interne KennungPOUZ-361/59/2025/WF
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30200000 Computeranlagen und Zubehör
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30213100 Tragbare Computer, 30211000 Zentralrechner, 30214000 Arbeitsplätze
5. Los
LosLOT-0001
Titelsukcesywna dostawa komputerów przenośnych
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa komputerów przenośnych.
Interne KennungPOUZ-361/59/2025/WF/1
Haupteinstufung (cpv): 30213100 Tragbare Computer
LosLOT-0002
Interne KennungPOUZ-361/59/2025/WF/2
LosLOT-0003
Titelsukcesywna dostawa komputerów stacjonarnych
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa komputerów stacjonarnych.
Interne KennungPOUZ-361/59/2025/WF/3
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30211000 Zentralrechner