315581-2026 - Ergebnis
Polen – Straßenreinigung – Zimowe i letnie utrzymanie przystanków autobusowych i tramwajowych, opróżnianie i utrzymanie koszy przyulicznych oraz interwencyjne prace porządkowe
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelZimowe i letnie utrzymanie przystanków autobusowych i tramwajowych, opróżnianie i utrzymanie koszy przyulicznych oraz interwencyjne prace porządkowe
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia są usługi całorocznego utrzymania przystanków autobusowych wraz z utrzymaniem i opróżnianiem koszy na przystankach, całoroczne utrzymanie przystanków tramwajowych wraz z utrzymaniem i opróżnianiem koszy na przystankach, całoroczne utrzymanie i opróżnianie koszy przyulicznych oraz interwencyjne prace porządkowe. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 1 do SWZ.
Vorherige Bekanntmachung198892-2026
Interne KennungDR.260.3.2026.PG
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90611000 Straßenreinigung
5. Los
LosLOT-0001
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia są usługi całorocznego utrzymania przystanków autobusowych wraz z utrzymaniem i opróżnianiem koszy na przystankach, całoroczne utrzymanie przystanków tramwajowych wraz z utrzymaniem i opróżnianiem koszy na przystankach, całoroczne utrzymanie i opróżnianie koszy przyulicznych oraz interwencyjne prace porządkowe.