315582-2026 - Wettbewerb
Polen – Bauarbeiten, Fundamentierungsarbeiten und Oberbauarbeiten für Fernstraßen und Straßen – Rozbudowa i budowa dróg gminnych wraz z infrastrukturą towarzyszącą w miejscowości Modlnica
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Bauleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelRozbudowa i budowa dróg gminnych wraz z infrastrukturą towarzyszącą w miejscowości Modlnica
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest realizacja zadania pn. „Rozbudowa i budowa dróg gminnych wraz z infrastrukturą towarzyszącą w miejscowości Modlnica polegająca na: Rozbudowie drogi gminnej publicznej klasy L - ul. Studzienki w km 0+025.10 - 0+778.40 wraz z niezbędnymi urządzeniami budowlanymi i infrastrukturą techniczną w miejscowości Modlnica gmina Wielka Wieś, powiat krakowski w szczególności w zakresie:  rozbudowy jezdni drogi gminnej publicznej o nawierzchni bitumicznej, zakończonej miejscem do zawracania,  budowy obustronnych poboczy o nawierzchni z kruszywa łamanego,  przebudowy i budowy zjazdów publicznych i indywidualnych o nawierzchni z kostki betonowej,  budowy systemu odwodnienia drogi, składającego się z kanalizacji deszczowej, studzienek ściekowych, studni rewizyjnych, przykanalików,  budowy oświetlenia ulicznego,  budowy kanału technologicznego,  budowy skarp drogowych,  budowy (poza obszar kolizji z inwestycją) sieci uzbrojenia terenu: sieci kanalizacji sanitarnej, sieci wodociągowej wraz z hydrantem przebudowa sieci gazowej (ta część inwestycji ma być realizowana na podstawie porozumienia z Gminą Wielka Wieś przez Gestora sieci (PSG) i na jego koszt)  regulacji wysokościowej i przebudowy polegającej na zabezpieczeniu rurami osłonowymi istniejącej infrastruktury podziemnej (sieci uzbrojenia terenu),  rozbiórki obiektów budowlanych nieprzewidzianych do dalszego użytkowania (sieci kanalizacji sanitarnej, sieci wodociągowej i sieci gazowej).  wykonanie operatu kolaudacyjnego wykonanych robót Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia przedstawiony jest w projekcie architektoniczno-budowlanym. Budowie dróg publicznych gminnych, ul. Wierzbowa klasy technicznej D i Bukowa klasy technicznej L w miejscowości Modlnica, polegająca na budowie: jezdni, chodników, zjazdów, skrzyżowań, kanalizacji deszczowej wraz z systemem regulującym zagospodarowanie wód na obszarze Gminy Wielka Wieś w postaci zbiornika retencyjnego, sieci elektrycznej (oświetlenia ulicznego), kanału technologicznego oraz przebudowie kolidującej infrastruktury technicznej. w szczególności w zakresie:  budowy nawierzchni jezdni dróg gminnych,  budowy poboczy,  budowy chodnika,  budowy zjazdów indywidualnych,  budowy systemu odwodnienia składającego się z: kanalizacji deszczowej grawitacyjnej, studzienek ściekowych, studzienek rewizyjnych, przykanalików, ścieków typu ACO, drenażu francuskiego, wylotu Wl (umocnionego płytami ażurowymi kotwionymi palikami), wylotu W2 i umocnionego zbiornika retencyjnego — otwartego o poj. 3318m3  budowy kanału technologicznego,  budowy instalacji oświetlenia ulicznego,  budowy palisad betonowych oraz poręczy dla pieszych,  budowy skarp drogowych,  przebudowy innej drogi publicznej - drogi krajowej nr 94 — ul. Częstochowska (droga krajowa klasy GP oraz częściowo G), polegającą na budowie chodnika z kostki brukowej wraz z budową palisady betonowej,  budowy odcinków sieci kablowych elektroenergetycznych nN i SN (poza zakres kolizji z inwestycją),  przebudowy i budowy odcinków sieci kanalizacji sanitarnej (poza zakres kolizji z inwestycją),  przebudowy i budowy odcinków sieci gazowej (poza zakres kolizji z inwestycją),  przebudowy i budowy odcinków sieci wodociągowej (poza zakres kolizji z inwestycją),  zabezpieczenia nowoprojektowanych i istniejących sieci uzbrojenia terenu,  rozbiórki obiektów nieprzewidzianych do dalszego użytkowania (ogrodzeń, odcinków sieci kolidujących z inwestycją: sieci kablowych elektroenergetycznych nN i SN, sieci kanalizacji sanitarnej, sieci gazowej, sieci wodociągowej),  wycinki krzewów i drzew kolidujących z przedmiotową inwestycją  wykonanie operatu kolaudacyjnego wykonanych robót Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia przedstawiony jest w projekcie architektoniczno-budowlanym.
Interne KennungZP.271.8.2026
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsBauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45233000 Bauarbeiten, Fundamentierungsarbeiten und Oberbauarbeiten für Fernstraßen und Straßen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45112210 Mutterbodenabtrag, 45232400 Bauarbeiten für Abwasserkanäle, 45111200 Baureifmachung und Abräumung, 45233221 Straßenmarkierungsarbeiten, 45233290 Installation von Straßenschildern, 45232451 Entwässerungs- und Oberflächenarbeiten, 45233222 Straßenpflaster- und Asphaltarbeiten, 45112000 Aushub- und Erdbewegungsarbeiten, 45500000 Vermietung von Hoch- und Tiefbaumaschinen und -geräten mit Bedienungspersonal, 45231400 Bauarbeiten für Starkstromleitungen, 45316100 Installation von Beleuchtungsanlagen im Freien, 45232200 Arbeiten in Verbindung mit Starkstromleitungen
5. Los
LosLOT-0001
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest realizacja zadania pn. „Rozbudowa i budowa dróg gminnych wraz z infrastrukturą towarzyszącą w miejscowości Modlnica polegająca na: Rozbudowie drogi gminnej publicznej klasy L - ul. Studzienki w km 0+025.10 - 0+778.40 wraz z niezbędnymi urządzeniami budowlanymi i infrastrukturą techniczną w miejscowości Modlnica gmina Wielka Wieś, powiat krakowski w szczególności w zakresie:  rozbudowy jezdni drogi gminnej publicznej o nawierzchni bitumicznej, zakończonej miejscem do zawracania,  budowy obustronnych poboczy o nawierzchni z kruszywa łamanego,  przebudowy i budowy zjazdów publicznych i indywidualnych o nawierzchni z kostki betonowej,  budowy systemu odwodnienia drogi, składającego się z kanalizacji deszczowej, studzienek ściekowych, studni rewizyjnych, przykanalików,  budowy oświetlenia ulicznego,  budowy kanału technologicznego,  budowy skarp drogowych,  budowy (poza obszar kolizji z inwestycją) sieci uzbrojenia terenu: sieci kanalizacji sanitarnej, sieci wodociągowej wraz z hydrantem  przebudowa sieci gazowej( realizowana przez Gestora sieci(PSG) na jego koszt)  regulacji wysokościowej i przebudowy polegającej na zabezpieczeniu rurami osłonowymi istniejącej infrastruktury podziemnej (sieci uzbrojenia terenu),  rozbiórki obiektów budowlanych nieprzewidzianych do dalszego użytkowania (sieci kanalizacji sanitarnej, sieci wodociągowej i sieci gazowej).  wykonanie operatu kolaudacyjnego wykonanych robót Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia przedstawiony jest w projekcie architektoniczno-budowlanym. Budowie dróg publicznych gminnych, ul. Wierzbowa klasy technicznej D i Bukowa klasy technicznej L w miejscowości Modlnica, polegająca na budowie: jezdni, chodników, zjazdów, skrzyżowań, kanalizacji deszczowej wraz z systemem regulującym zagospodarowanie wód na obszarze Gminy Wielka Wieś w postaci zbiornika retencyjnego, sieci elektrycznej (oświetlenia ulicznego), kanału technologicznego oraz przebudowie kolidującej infrastruktury technicznej. w szczególności w zakresie:  budowy nawierzchni jezdni dróg gminnych,  budowy poboczy,  budowy chodnika,  budowy zjazdów indywidualnych,  budowy systemu odwodnienia składającego się z: kanalizacji deszczowej grawitacyjnej, studzienek ściekowych, studzienek rewizyjnych, przykanalików, ścieków typu ACO, drenażu francuskiego, wylotu Wl (umocnionego płytami ażurowymi kotwionymi palikami), wylotu W2 i umocnionego zbiornika retencyjnego — otwartego o poj. 3318m3  budowy kanału technologicznego,  budowy instalacji oświetlenia ulicznego,  budowy palisad betonowych oraz poręczy dla pieszych,  budowy skarp drogowych,  przebudowy innej drogi publicznej - drogi krajowej nr 94 — ul. Częstochowska (droga krajowa klasy GP oraz częściowo G), polegającą na budowie chodnika z kostki brukowej wraz z budową palisady betonowej,  budowy odcinków sieci kablowych elektroenergetycznych nN i SN (poza zakres kolizji z inwestycją),  przebudowy i budowy odcinków sieci kanalizacji sanitarnej (poza zakres kolizji z inwestycją),  przebudowy i budowy odcinków sieci gazowej (poza zakres kolizji z inwestycją),  przebudowy i budowy odcinków sieci wodociągowej (poza zakres kolizji z inwestycją),  zabezpieczenia nowoprojektowanych i istniejących sieci uzbrojenia terenu,  rozbiórki obiektów nieprzewidzianych do dalszego użytkowania (ogrodzeń, odcinków sieci kolidujących z inwestycją: sieci kablowych elektroenergetycznych nN i SN, sieci kanalizacji sanitarnej, sieci gazowej, sieci wodociągowej),  wycinki krzewów i drzew kolidujących z przedmiotową inwestycją  wykonanie operatu kolaudacyjnego wykonanych robót Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia przedstawiony jest w projekcie architektoniczno-budowlanym.
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45100000 Baureifmachung, 45112210 Mutterbodenabtrag, 45232400 Bauarbeiten für Abwasserkanäle, 45111200 Baureifmachung und Abräumung, 45233221 Straßenmarkierungsarbeiten, 45233290 Installation von Straßenschildern, 45232451 Entwässerungs- und Oberflächenarbeiten, 45233222 Straßenpflaster- und Asphaltarbeiten, 45112000 Aushub- und Erdbewegungsarbeiten, 45500000 Vermietung von Hoch- und Tiefbaumaschinen und -geräten mit Bedienungspersonal, 45231400 Bauarbeiten für Starkstromleitungen, 45316110 Installation von Straßenbeleuchtungsanlagen, 45232210 Bauarbeiten für Freileitungen