315583-2025 - Wettbewerb
Polen – Diverse Düngemittel – Dostawa nawozów mineralnych do Zakładu Doświadczalnego IHAR-PIB w Boninie
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDostawa nawozów mineralnych do Zakładu Doświadczalnego IHAR-PIB w Boninie
BeschreibungCz. I: Dostawa wapna nawozowego typu NORDKALK STANDARD CAL. Typ wapna nawozowego niezawierającego magnezu: z przerobu skał wapiennych. Odmiana: 04. Składnik podstawowy: węglan wapnia. Zawartość składników nawozowych: CaO ¬ min. 50 %. Parametry fizyczne przesiew <3,15 mm 100%: <2mm>90%. Ilość wapna: 900,00 ton = pięć transportów całosamochodowych). Cz. II: Saletra amonowa 33,5% N zawierająca azot całkowity w formie amonowej N-NH – 16,7% i azotanowej N – NO – 16,8%), gruba granula (95% produktu ma granule o średnicy od 2 do 5 mm) – 120 ton w opakowaniach typu big-bag. Cz. III: Mocznik granulowany z inhibitorem zawierający 46% N, gruba granula (90% produktu ma granule o średnicy od 2 do 4 mm) – 192 tony w opakowaniach typu big-bag; Mocznik granulowany zawierający 46% N, gruba granula (90% produktu ma granule o średnicy od 2 do 4 mm) – 48 ton w opakowaniach typu big-bag
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 24440000 Diverse Düngemittel
5. Los
LosLOT-0001
TitelWapno nawozowe
BeschreibungDostawa wapna nawozowego typu NORDKALK STANDARD CAL. Typ wapna nawozowego niezawierającego magnezu: z przerobu skał wapiennych. Odmiana: 04. Składnik podstawowy: węglan wapnia. Zawartość składników nawozowych: CaO ¬ min. 50 %. Parametry fizyczne przesiew <3,15 mm 100%: <2mm>90%. Ilość wapna: 900,00 ton = pięć transportów całosamochodowych).
Menge900 Tonnen
LosLOT-0002
TitelSaletra amonowa
BeschreibungSaletra amonowa 33,5% N zawierająca azot całkowity w formie amonowej N-NH – 16,7% i azotanowej N – NO – 16,8%), gruba granula (95% produktu ma granule o średnicy od 2 do 5 mm) – 120 ton w opakowaniach typu big-bag
Menge120 Tonnen
LosLOT-0003
TitelMocznik
BeschreibungMocznik granulowany z inhibitorem zawierający 46% N, gruba granula (90% produktu ma granule o średnicy od 2 do 4 mm) – 192 tony w opakowaniach typu big-bag, Mocznik granulowany zawierający 46% N, gruba granula (90% produktu ma granule o średnicy od 2 do 4 mm) – 48 ton w opakowaniach typu big-bag
Menge240 Tonnen