2. Verfahren
Verfahren
Titel: Kantoorartikelen
Beschreibung: Het leveren van kantoorartikelen middels een OCI-koppeling €800.000,-
Interne Kennung: Kentalis-2025-JV-KA
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30192000 Bürobedarf
5. Los
Los: LOT-0000
Interne Kennung: 1
2. Procedure
Procedure
Interne identificatiecode: Kentalis-2025-JV-KA
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 30192000 Kantoorbenodigdheden
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Interne identificatiecode: 1