315683-2026 - Ergebnis
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen - Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelZakup urządzeń serwerowych oraz urządzeń do EDM na realizację projektu "Rozwój usług cyfrowych oraz wzrost cyberbezpieczeństwa w Szpitalu Uniwersyteckim nr 1 im. dr. A. Jurasza w Bydgoszczy" realizowanego w ramach: „Komponent D Efektywność, dostępność i jakość systemu ochrony zdrowia", Inwestycja D1.1.2 Przyspieszenie procesów transformacji cyfrowej ochrony zdrowia poprzez dalszy rozwój usług(...)
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa urządzeń serwerowych oraz urządzeń do EDM na realizację projektu "Rozwój usług cyfrowych oraz wzrost cyberbezpieczeństwa w Szpitalu Uniwersyteckim nr 1 im. dr. A. Jurasza w Bydgoszczy" realizowanego w ramach: „Komponent D "Efektywność, dostępność i jakość systemu ochrony zdrowia", Inwestycja D1.1.2 Przyspieszenie procesów transformacji cyfrowej ochrony zdrowia poprzez dalszy rozwój usług cyfrowych w ochronie zdrowia” z Krajowego Planu Odbudowy. 2. Przedmiot zamówienia został podzielony na 3 części: Główny kod CPV: 48822000-6 – Serwery komputerowe Dodatkowe kody CPV: 30216110-0 - Skanery komputerowe; 35126000-3 - Urządzenia do skanowania kodów kreskowych; 30233160-0 - Jednostki pamięci taśmowej Część I – Macierz, serwery, biblioteka taśmowa Część II - Kolektory danych Część III - Skanery do dokumentacji elektronicznej 3. Przedmiot zamówienia został podzielony na 3 części. W części 1 nie dokonano dodatkowego podziału zamówienia ze względu na konieczność zapewnienia kompatybilności istniejących u Zamawiającego rozwiązań technologicznych). Oferty można składać w odniesieniu do jednej, kilku lub wszystkich części zamówienia. Oferta w każdej części winna być pełna i powinna spełniać szczegółowe wymagania określone w SWZ i jej załącznikach. 4. Zamawiający nie dopuszcza składania ofert wariantowych oraz w postaci katalogów elektronicznych. 5.Zamawiający nie przewiduje udzielania zamówień, o których mowa w art. 214 ust. 1 pkt 8 p.z.p. 6.Szczegółowy opis oraz sposób realizacji zamówienia zawiera opis przedmiotu zamówienia, stanowiący załącznik nr 6 do SWZ. 7. Zgodnie z art. 257 p.z.p., Zamawiający przewiduje możliwość unieważnienia przedmiotowego postępowania, jeżeli środki publiczne, które Zamawiający zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie całości lub części zamówienia, nie zostały mu przyznane.
Vorherige Bekanntmachung131428-2026
Interne KennungNLZ.2026.271.04
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Zusätzliche Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48822000 Computerserver
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30216110 Scanner für Computeranwendungen, 35126000 Balkencode-Lesegeräte, 30233160 Streamer-Laufwerk
5. Los
LosLOT-0001
TitelCzęść nr 1 – Macierz, serwery, biblioteka taśmowa
BeschreibungOpis: Przedmiotem zamówienia jest dostawa macierzy, serwerów, biblioteki taśmowej Szczegółowy opis oraz sposób realizacji zamówienia zawiera SWZ, w szczególności zał.nr 6 do SWZ - opis przedmiotu zamówienia i wzór umowy, stanowiący załącznik nr 7 do SWZ. W części 1 nie dokonano dodatkowego podziału zamówienia ze względu na konieczność zapewnienia kompatybilności istniejących u Zamawiającego rozwiązań technologicznych Nazwa projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: "Rozwój usług cyfrowych oraz wzrost cyberbezpieczeństwa w Szpitalu Uniwersyteckim nr 1 im. dr. A. Jurasza w Bydgoszczy" realizowanego w ramach: „Komponent D "Efektywność, dostępność i jakość systemu ochrony zdrowia", Inwestycja D1.1.2 Przyspieszenie procesów transformacji cyfrowej ochrony zdrowia poprzez dalszy rozwój usług cyfrowych w ochronie zdrowia” z Krajowego Planu Odbudowy
Interne KennungCzęść nr 1
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30233160 Streamer-Laufwerk
LosLOT-0002
TitelCzęść nr 2 – Kolektory danych
BeschreibungOpis: Przedmiotem zamówienia jest dostawa kolektorów danych Szczegółowy opis oraz sposób realizacji zamówienia zawiera SWZ, w szczególności zał.nr 6 do SWZ - opis przedmiotu zamówienia i wzór umowy, stanowiący załącznik nr 7 do SWZ. Nazwa projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: "Rozwój usług cyfrowych oraz wzrost cyberbezpieczeństwa w Szpitalu Uniwersyteckim nr 1 im. dr. A. Jurasza w Bydgoszczy" realizowanego w ramach: „Komponent D "Efektywność, dostępność i jakość systemu ochrony zdrowia", Inwestycja D1.1.2 Przyspieszenie procesów transformacji cyfrowej ochrony zdrowia poprzez dalszy rozwój usług cyfrowych w ochronie zdrowia” z Krajowego Planu Odbudowy
Interne KennungCzęść nr 2
Zusätzliche Einstufung (cpv): 35126000 Balkencode-Lesegeräte
Menge80 Stück
LosLOT-0003
TitelCzęść nr 3 – Skanery do dokumentacji elektronicznej
BeschreibungOpis: Przedmiotem zamówienia jest dostawa skanerów do dokumentacji elektronicznej Szczegółowy opis oraz sposób realizacji zamówienia zawiera SWZ, w szczególności zał.nr 6 do SWZ - opis przedmiotu zamówienia i wzór umowy, stanowiący załącznik nr 7 do SWZ. Nazwa projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: "Rozwój usług cyfrowych oraz wzrost cyberbezpieczeństwa w Szpitalu Uniwersyteckim nr 1 im. dr. A. Jurasza w Bydgoszczy" realizowanego w ramach: „Komponent D "Efektywność, dostępność i jakość systemu ochrony zdrowia", Inwestycja D1.1.2 Przyspieszenie procesów transformacji cyfrowej ochrony zdrowia poprzez dalszy rozwój usług cyfrowych w ochronie zdrowia” z Krajowego Planu Odbudowy
Interne KennungCzęść nr 3
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30216110 Scanner für Computeranwendungen
Menge3 Stück