315700-2025 - Wettbewerb
Polen – Softwarepaket und Informationssysteme – Dostawa Oprogramowania Confluence w modelu subskrypcyjnym wraz z gwarancją producenta lub oprogramowania równoważnego wraz z gwarancją producenta
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDostawa Oprogramowania Confluence w modelu subskrypcyjnym wraz z gwarancją producenta lub oprogramowania równoważnego wraz z gwarancją producenta
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest dostawa Oprogramowania Confluence w modelu subskrypcyjnym wraz z gwarancją producenta lub oprogramowania równoważnego wraz z gwarancją producenta. Zamawiający wymaga dostarczenia w ramach ww. Oprogramowania poniżej opisanych licencji na Oprogramowanie: 1 Confluence Data Center - 1szt - 3000 użytkowników 2 Copy Page Tree for Confluence - 1szt - 3000 użytkowników 3 Content Exporter (Word, PDF, HTML) for Confluence - 1szt - 3000 użytkowników 4 Spacetree for Confluence - 1szt - 3000 użytkowników 5 Handy Macros - 1szt - 3000 użytkowników 6 No Email Storm Data Center for Confluence - 1szt - 3000 użytkowników 7 Scroll Word Exporter for Confluence Data Center - 1szt - 3000 użytkowników
Interne KennungPN/15/25/HOJL
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtja
Begründung des beschleunigten Verfahrensart. 138 ust. 4 ustawy Pzp
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme
5. Los
LosLOT-0001
TitelDostawa Oprogramowania Confluence w modelu subskrypcyjnym wraz z gwarancją producenta lub oprogramowania równoważnego wraz z gwarancją producenta.