2. Verfahren
Verfahren
Titel: Groenonderhoud
Beschreibung: Gemeente Kampen is voornemens een leverancier te contracteren die enerzijds personeel en materieel beschikbaar stelt t.b.v. het groenonderhoud en anderzijds zelfstandig groenonderhoud uitvoert in de gemeente Kampen. Hieronder wordt het volgende verstaan: • Grondwerk o.a. graafwerkzaamheden en transport • Boomonderhoud en levering boompalen en-banden • Kappen van bomen • Levering van bomengrond / zand • Onderhoud van heggen ( machinaal ) • Opnieuw inrichten van plantvakken • Maaien van terreinen • Zaaien van gras • Afvoeren en verwerken / storten van groenafval • Onkruidbeheersing heesters, vaste planten, hagen en bosplantsoen Het verzorgingsgebied betreft de openbare ruimte van de gehele gemeente. De geraamde opdrachtwaarde van de RAW-raamovereenkomst is €9.800.000,- over de gehele looptijd inclusief verlengingsopties. De Opdrachtnemer kan aan deze verwachtingen geen rechten ontlenen.
Interne Kennung: 25.K.006
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 77310000 Anpflanzungs- und Pflegearbeiten an Grünflächen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 03441000 Zierpflanzen, -gräser, -moose oder -flechten, 14212410 Mutterboden, 14212420 Unterboden, 77340000 Baum- und Heckenschnitt
5. Los
Los: LOT-0000
Interne Kennung: 1
Zusätzliche Einstufung (cpv): 03441000 Zierpflanzen, -gräser, -moose oder -flechten, 14212410 Mutterboden, 14212420 Unterboden, 77211500 Baumpflege, 77340000 Baum- und Heckenschnitt
Optionen:
Beschreibung der Optionen: N.v.t.