2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zakup średniego samochodu pożarniczego specjalnego z drabiną mechaniczną dla jednostki OSP Zabierzów
Beschreibung: Zakup średniego samochodu pożarniczego specjalnego z drabiną mechaniczną dla jednostki OSP Zabierzów Szczegółowy opis oraz sposób realizacji zamówienia zawiera Opis Przedmiotu Zamówienia (OPZ), stanowiący Załącznik nr 3do SWZ.
Interne Kennung: OSP.1.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34144210 Feuerwehrfahrzeuge
5. Los
Los: LOT-0001