2. Verfahren
Verfahren
Titel: SPRÁVA LESNÍCH POZEMKŮ MĚSTA HODONÍN
Beschreibung: Předmětem plnění veřejné zakázky je provádění lesnických prací na lesních pozemcích města Hodonín (péče o stávající lesní porost, výsadba lesa, pěstební opatření). Předmět veřejné zakázky bude realizován v souladu s Rámcovou dohodou a Smluvním ceníkem pěstebních prací.
Interne Kennung: MUHO 6391/2026 OP
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 77230000 Dienstleistungen in Verbindung mit der Forstwirtschaft
Zusätzliche Einstufung (cpv): 77200000 Dienstleistungen in der Forstwirtschaft, 77231600 Aufforstung, 77211500 Baumpflege, 77211600 Aussaat von Baumsamen
5. Los
Los: LOT-0001