315837-2026 - Ergebnis
Polen – Laborgeräte, optische Geräte und Präzisionsgeräte (außer Gläser) – Dostawa, instalacja i uruchomienie systemu respirometrycznego do analiz procesów biologicznych w warunkach tlenowych i beztlenowych
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDostawa, instalacja i uruchomienie systemu respirometrycznego do analiz procesów biologicznych w warunkach tlenowych i beztlenowych
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest dostawa, instalacja i uruchomienie systemu respirometrycznego do analiz procesów biologicznych w warunkach tlenowych i beztlenowych. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi Załącznik nr 1 do Zaproszenia. Projektowane postanowienia, które zostaną wprowadzone do treści zawieranej umowy w sprawie zamówienia publicznego zawiera Projekt umowy ­ Załącznik nr 3 do Zaproszenia.
Vorherige Bekanntmachung262019-2026
Interne KennungKZKN-2/043/2026
VerfahrensartVerhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 38000000 Laborgeräte, optische Geräte und Präzisionsgeräte (außer Gläser)
5. Los
LosLOT-0001
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest dostawa, instalacja i uruchomienie systemu respirometrycznego do analiz procesów biologicznych w warunkach tlenowych i beztlenowych. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi Załącznik nr 1 do niniejszego Zaproszenia. Projektowane postanowienia, które zostaną wprowadzone do treści zawieranej umowy w sprawie zamówienia publicznego zawiera Projekt umowy ­ Załącznik nr 3 do Zaproszenia.