315845-2025 - Wettbewerb
Polen – Verschiedene medizinische Geräte und Produkte – Dostawa sprzętu medycznego do Szpitala Średzkiego Serca Jezusowego spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa sprzętu medycznego do Szpitala Średzkiego Serca Jezusowego spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa sprzętu i aparatury medycznej. Przedmiot zamówienia podzielony został na osiem części. Wykaz wymaganych parametrów technicznych wobec sprzętów określony został w załącznikach do Specyfikacji 2. Zamawiający nie dopuszcza dostawy wyposażenia powystawowego, będącego wcześniej w eksploatacji, regenerowanego. Rok produkcji sprzętu i wymagany okres rękojmi za wady i gwarancji określony został w załącznikach do Specyfikacji. 3. Wyposażenie musi spełniać określone przepisami prawa wymagania dopuszczające je do używania na terenie Rzeczpospolitej Polskiej, a w szczególności przedmiot zamówienia stanowiący wyrób medyczny musi spełniać wymagania określone w ustawie z dnia 07 kwietnia 2022 roku o wyrobach medycznych (t. j. Dz. U. 2024 r., poz. 1620 ze zmianami). 4. Zamówienie jest współfinansowane z dotacji celowej udzielonej przez Ministra Zdrowa w ramach „Programu inwestycyjnego modernizacji podmiotów leczniczych”.
Interne Kennung: ZP/12/25
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33190000 Verschiedene medizinische Geräte und Produkte
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33100000 Medizinische Geräte
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Część nr 1- Defibrylator
Beschreibung: Część nr 1 - Defibrylator
Haupteinstufung (cpv): 33100000 Medizinische Geräte
Los: LOT-0010
Titel: Część nr 2- Diatermia chirurgiczna
Beschreibung: Część nr 2- Diatermia chirurgiczna
Los: LOT-0011
Titel: Część nr 3- Fotel do transportu pacjenta (5 szt.), wózek transportowy (5 szt.), wózkowanna (1 szt.), urządzenie do ogrzewania konwekcyjnego pacjenta (3 szt.), przepływowy ogrzewacz płynów infuzyjnych i krwi – (1 szt.)
Beschreibung: Część nr 3- Fotel do transportu pacjenta (5 szt.), wózek transportowy (5 szt.), wózkowanna (1 szt.), urządzenie do ogrzewania konwekcyjnego pacjenta (3 szt.), przepływowy ogrzewacz płynów infuzyjnych i krwi – (1 szt.)
Los: LOT-0012
Titel: Część nr 4- Łóżko szpitalne z wagą (3 szt.), materac (3 szt.)
Beschreibung: Część nr 4- Łóżko szpitalne z wagą (3 szt.), materac (3 szt.)
Los: LOT-0013
Titel: Część nr 5- Łóżko szpitalne z wyposażeniem (7 szt.)
Beschreibung: Część nr 5- Łóżko szpitalne z wyposażeniem (7 szt.)
Los: LOT-0014
Titel: Część nr 6- Ssak elektryczny (3 szt.)
Beschreibung: Część nr 6- Ssak elektryczny (3 szt.)
Los: LOT-0015
Titel: Część nr 7- Stół zabiegowy/wózek (2 szt.), stół zabiegowy (1 szt.)
Beschreibung: Część nr 7- Stół zabiegowy/wózek (2 szt.), stół zabiegowy (1 szt.)
Los: LOT-0016
Titel: Część nr 8- Zestaw 6 sztuk pomp infuzyjnych (3 zestawy) ze stacjami dokującymi
Beschreibung: Część nr 8- Zestaw 6 sztuk pomp infuzyjnych (3 zestawy) ze stacjami dokującymi