2. Verfahren
Verfahren
Titel: Přístavba Domova seniorů Třeboň
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky je vybudování přístavby ke stávajícímu objektu Domova seniorů Třeboň, a sice na parcele, kterou získal Jihočeský kraj darem od města Třeboně pro účely výstavby zařízení poskytujícího sociální služby – „Přístavby Domova seniorů Třeboň“. Objekt bude připojen ke stávající budově domova seniorů spojovacím krčkem a bude mít 4 nadzemní podlaží. Z toho 3 patra budou klientská patra o kapacitě 34 lůžek. Všechny pokoje budou vybaveny sociálním zařízením (WC + koupelna), kuchyňským koutem, přístupen na terasu (možnost vysunutí lůžka na terasu). Na každém patře budou dvě malé jídelny pro klienty, centrální koupelna, sesterna, dále šachta pro shoz použitého prádla, sklad na inkopomůcky a zázemí pro úklid. Ve 4 NP vznikne velká společenská a aktivizační místnost. Střecha budovy bude částečně zatravněná a bude využita pro aktivizaci klientů. Vznikne zde zahrada s vyvýšenými zákony a přístřešek pro posezení. V 1 NP vznikne 9 parkovacích míst, technické místnosti včetně zařízení pro vytápění budovy – tepelná čerpadla, šatny zaměstnanců, kancelář sociální pracovnice a jednací místnost. Provozy jako kuchyň, sklady potravin a prádelna zůstanou ve stávající budově.
Interne Kennung: OVZS89428/2024/kacu
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45000000 Bauarbeiten
5. Los
Los: LOT-0001