2. Verfahren
Verfahren
Titel: ICT-middelen (werkplek)
Beschreibung: Deze aanbesteding betreft de levering van ICT-middelen in leasevorm voor de SER, waaronder laptops, muizen, toetsenborden en monitoren. Doel is het waarborgen van continuïteit en kwaliteit van de werkplekvoorzieningen via een efficiënte en toekomstbestendige oplossing. De opdracht betreft de levering in leasevorm van circa 160 tot 220 laptops, inclusief randapparatuur (muizen, toetsenborden en monitoren), over een maximale periode van 5 jaar. De totale omvang kan variëren afhankelijk van de behoefte binnen de organisatie.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30000000 Maschinen, Material und Zubehör für Büro und Computer, außer Möbeln und Softwarepaketen
5. Los
Los: LOT-0000
Beschreibung: Zie aanbestedingsdocumenten. Zie aanbestedingsdocumenten.
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Door onvoorziene omstandigheden kan het benodigde aantal ICT-middelen gedurende de maximale looptijd veranderen. In dat geval neemt de SER contact op met de opdrachtnemer. De opdrachtnemer levert, indien nodig, tot 10% extra ICT-middelen bovenop het afgesproken totaal.