2. Verfahren
Verfahren
Titel: DOSTAWA PULMOBUSA WRAZ Z WYPOSAŻENIEM
Beschreibung: 1. Przedmiotem niniejszego postępowania przetargowego jest dostawa pojazdu specjalistycznego – pulmobusa z zabudową i wyposażeniem biurowym oraz wyposażeniem diagnostycznym na potrzeby Warmińsko-Mazurskiego Centrum Chorób Płuc w Olsztynie, w ramach Programu Współpracy Transgranicznej Interreg VI-A Litwa-Polska 2021-2027, projekt „Litewsko-polska inicjatywa na rzecz zdrowia mobilnego.” 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, w tym parametry techniczno-użytkowe oraz ogólne warunki dostawy zostały określone w załączniku nr 1 do SWZ oraz w Projekcie umowy stanowiącym załącznik nr 5 do niniejszej SWZ. 3. Oferowany pojazd, wyposażenie i urządzenia medyczne winny być fabrycznie nowe, nie powystawowe i nieużywane, nierekondycjonowane, wyprodukowane nie później niż w 2026 roku. 4. Urządzenia medyczne określone w załączniku nr 1 do SWZ, muszą być dopuszczone do obrotu i używania na terenie RP zgodnie z ustawą z dnia 7 kwietnia 2022 roku o wyrobach medycznych (Dz.U.2024.1620 t.j.) oraz innymi obowiązującymi przepisami krajowymi i unijnymi oraz są oznakowane znakiem CE.
Interne Kennung: SZP.2422.25.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34114000 Spezialfahrzeuge
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33100000 Medizinische Geräte
5. Los
Los: LOT-0001