See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: KOMPLEKSOWE NAPRAWY POJAZDÓW W 2025 R.
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia są kompleksowe naprawy pojazdów w 2025 r. z podziałem na 11 części. 2. Wymogi, ilości oraz szczegółowy opis przedmiotu zamówienia wyszczególniono w załączniku nr 1 do SWZ oraz pozostałej dokumentacji przetargowej, która zostanie zamieszczona na stronie internetowej prowadzonego postępowania.
Vorherige Bekanntmachung: 612507-2024
Interne Kennung: 33/SZP/2024
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 50110000 Reparatur und Wartung von Kraftfahrzeugen und zugehörigen Ausrüstungen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 50112000 Reparatur und Wartung von Personenwagen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Część zamówienia nr 1 - Kompleksowa naprawa pojazdów osobowych, dostawczych i terenowych nie objętych gwarancją producenta znajdujących się w miejscowości Elbląg oraz regeneracje i naprawy podzespołów tych pojazdów;
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są kompleksowe naprawy pojazdów w 2025 roku Szczegółowy Opis Przedmiotu Zamówienia zawiera załącznik nr 1, 2 i 5 do SWZ.
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zamówienie będzie realizowane z wykorzystaniem prawa opcji. Opcja polega na powtórzeniu tej samej usługi dla ilości maksymalnych określonych w opisie przedmiotu zamówienia stanowiącym załącznik nr 1 do umowy.
Los: LOT-0002
Titel: Część zamówienia nr 2 - Kompleksowa naprawa pojazdów ciężarowych, autobusów i przyczep nie objętych gwarancją producenta znajdujących się w miejscowości Elbląg oraz regeneracje i naprawy podzespołów tych pojazdów
Los: LOT-0003
Titel: Część zamówienia nr 3 - Konserwacja i naprawa pojazdów specjalnych służby zdrowia nie objętych gwarancją producenta znajdujących się w miejscowości Elbląg oraz regeneracje i naprawy podzespołów tych pojazdów;
Los: LOT-0004
Titel: Część zamówienia nr 4 - Kompleksowa naprawa pojazdów osobowych, dostawczych i terenowych nie objętych gwarancją producenta znajdujących się w miejscowości Braniewo oraz regeneracje i naprawy podzespołów tych pojazdów;
Los: LOT-0005
Titel: Część zamówienia nr 5 - Kompleksowa naprawa pojazdów ciężarowych, autobusów i przyczep nie objętych gwarancją producenta znajdujących się w miejscowości Braniewo oraz regeneracje i naprawy podzespołów tych pojazdów;
Los: LOT-0006
Titel: Część zamówienia nr 6: Konserwacja i naprawa pojazdów specjalnych służby zdrowia nie objętych gwarancją producenta znajdujących się w miejscowości Braniewo oraz regeneracje i naprawy podzespołów tych pojazdów;
Los: LOT-0007
Titel: Część zamówienia nr 7: Kompleksowa naprawa pojazdów osobowych, dostawczych i terenowych nie objętych gwarancją producenta znajdujących się w miejscowości Bartoszyce oraz regeneracje i naprawy podzespołów tych pojazdów
Los: LOT-0008
Titel: Część zamówienia nr 8: Kompleksowa naprawa pojazdów ciężarowych, autobusów i przyczep nie objętych gwarancją producenta znajdujących się w miejscowości Bartoszyce oraz regeneracje i naprawy podzespołów tych pojazdów;
Los: LOT-0009
Titel: Część zamówienia nr 9: Konserwacja i naprawa pojazdów specjalnych służby zdrowia nie objętych gwarancją producenta znajdujących się w miejscowości Bartoszyce oraz regeneracje i naprawy podzespołów tych pojazdów;
Los: LOT-0010
Titel: Część zamówienia nr 10: Kompleksowa naprawa pojazdów osobowych, dostawczych i terenowych nie objętych gwarancją producenta znajdujących się w miejscowości Morąg oraz regeneracje i naprawy podzespołów tych pojazdów;
Los: LOT-0011
Titel: Część zamówienia nr 11: Kompleksowa naprawa pojazdów ciężarowych, autobusów i przyczep nie objętych gwarancją producenta znajdujących się w miejscowości Morąg oraz regeneracje i naprawy podzespołów tych pojazdów.