2. Verfahren
Verfahren
Titel: Sestava GNSS přijímače a SW pro zpracování dat
Beschreibung: Předmět plnění této veřejné zakázky je dodávka GNSS sestavy, příslušenství a softwaru pro sběr a zpracování dat v terénu, s požadavkem na plnou kompatibilitu se stávajícím vybavením ČIŽP a sjednocení pracovních postupů v rámci organizace. Bližší popis předmětu plnění veřejné zakázky je uveden v Technické specifikaci a cenové tabulce, která tvoří přílohu č. 1A - 1B1 této zadávací dokumentace a současně přílohu č. 1 smlouvy. Popis současného stavu: ČIŽP disponuje přijímači Geomax Zenith 06 a Geomax Zenith 60 s ovládacím softwarem X-PAD Ultimate Survey (platforma Android). Poptávané přijímače a software musí mít plnou přímou kompatibilitu (obousměrnou) se stávajícím vybavením užívaným ČIŽP pro sběr dat v terénu, z důvodu sjednocení pracovních postupů v rámci organizace. Výstupní data ze stávajícího softwaru musejí být nativně přenositelná do poptávaného hardwaru a softwaru.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Zusätzliche Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 38112100 Globale Navigations- und Ortungssysteme (GPS oder gleichwertiges System)
Zusätzliche Einstufung (cpv): 72253200 Systemunterstützung, 48800000 Informationssysteme und Server, 72222300 Informationstechnologiedienste, 80511000 Ausbildung des Personals
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: 23-25 Sestava GNSS přijímače a SW pro zpracování dat
Zusätzliche Einstufung (cpv): 48800000 Informationssysteme und Server, 72253200 Systemunterstützung, 72222300 Informationstechnologiedienste, 80511000 Ausbildung des Personals
Optionen:
Beschreibung der Optionen: VYHRAZENÁ ZMĚNA ZÁVAZKU – ZMĚNA DODAVATELE Zadavatel si v souladu s § 100 odst. 2 zákona vyhrazuje změnu dodavatele v průběhu plnění veřejné zakázky. Podmínkou pro změnu dodavatele je: a) ukončení uzavřené smlouvy na veřejnou zakázku s výjimkou ukončení ze strany zadavatele bez udání důvodu a b) následné uzavření smlouvy s dodavatelem, který se podle hodnocení umístil na druhém místě (popř. dalším v pořadí, nebude-li smlouva s předchozím dodavatelem, z důvodu na straně dodavatele, zavřena) a u kterého bude zadavatelem posouzena jeho nabídka postupem a v rozsahu jako u původně vybraného dodavatele.