2. Verfahren
Verfahren
Titel: Opmaak, drukken en leveren van het infoblad ZoZelzate
Beschreibung: Opmaak, drukken en leveren van het infoblad ZoZelzate. De opdracht betreft een overeenkomst voor de opmaak, het drukken en de postbedeling van het maandelijks infoblad ZoZelzate van het lokaal bestuur Zelzate. Het gaat hier om 11 edities per jaar (juli/augustus is één editie) voor een periode van 24 maanden. Voorbeelden van ZoZelzate zijn te vinden op https://www.zelzate.be/nl/infoblad-zozelzate. Bedeling van alle brievenbussen in Zelzate, inclusief het gemeentehuis, Grote Markt 1 in 9060 Zelzate.
Interne Kennung: PPP07O-1321/6033/2026/871
Verfahrensart: Nichtoffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79820000 Dienstleistungen des Druckgewerbes
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: 2026/871_1
Haupteinstufung (cpv): 79800000 Druckereidienste und verbundene Dienstleistungen des Druckgewerbes
Zusätzliche Einstufung (cpv): 79820000 Dienstleistungen des Druckgewerbes