2. Verfahren
Verfahren
Titel: SZP/242-080/2025 Dostawa aparatury kriogenicznej dla Wydziału Podstawowych Problemów Techniki Politechniki Wrocławskiej - Zadania.
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa aparatury kriogenicznej dla Wydziału Podstawowych Problemów Techniki Politechniki Wrocławskiej – Zadania. Zamawiający określił przedmiot zamówienia w Zadaniach: Zadanie 1 Kompletny mechanicznie, ultrastabilny system do mikroskopii optycznej w polu magnetycznym i temperaturach kriogenicznych - 1 szt. Kod CPV 42943500-3 Chłodnice z obiegiem Załącznik nr 3.1 do SWZ Zadanie 2 Ultrastabilny mechanicznie system kriogeniczny z helem w układzie zamkniętym - 1 szt. Kod CPV 42943500-3 Chłodnice z obiegiem Załącznik nr 3.2 do SWZ Przedmiot zamówienia obejmuje dostawę ww. sprzętu, Przedmiotem zamówienia jest dostawa sprzętu, jego montaż/ instalację i uruchomienie oraz instruktaż z obsługi w miejscu wyznaczonym przez Zamawiającego. Wszystkie koszty związane z wykonywaniem przedmiotu umowy w tym dostawa, ubezpieczenie, ryzyko, uruchomienie i instruktaż ponosi Wykonawca. 2. Miejsce dostawy: Politechnika Wrocławska, Wrocław, Wyb. Wyspiańskiego 27, 50-370 Wrocław, bud. A1 (zadanie 1– pok. 222, zadanie 2 – pok. 37/11). 3. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia dla Zadania 1 i 2 znajduje się odpowiednio w Załączniku nr 3.1 i 3.2 do SWZ – OPZ oraz w Załączniku nr 2 - projekt umowy. 4. Szczegółowy zakres wykonania przedmiotu zamówienia, będący projektowanymi postanowieniami umowy w sprawie zamówienia publicznego, znajduje się we wzorze umowy, stanowiącym: Załącznik nr 2 do SWZ. Wykonawca jest zobowiązany zawrzeć w ofercie wszystkie niezbędne urządzenia, sterowniki sprzętowe i programowe do realizacji założeń funkcjonalnych przedmiotu zamówienia. Opis przedmiotu zamówienia (OPZ) nie podlega interpretacji. Jeśli zapisy specyfikacji są zdaniem Wykonawcy niejasne, niepełne, nieprecyzyjne lub błędne, to Wykonawca ma obowiązek zadać pytanie przed złożeniem oferty. 5. Jeśli Zamawiający określa w OPZ, że dany element ma posiadać określone cechy, to ten element ma efektywnie pracować z tymi cechami, a nie mieć tylko taką teoretyczną możliwość w konfiguracji innej niż dostarczana. Cechy wymagane w specyfikacji (OPZ) są parametrami minimalnymi. Zgodnie z art. 257 uPzp Zamawiający przewiduje możliwość unieważnienia przedmiotowego postępowania, jeżeli środki, które Zamawiający zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie całości lub części zamówienia, nie zostały mu przyznane. Zamawiający przewiduje zastosowanie tzw. procedury odwróconej, o której mowa w art. 139 ust. 1 uPzp, tj. Zamawiający najpierw dokona badania i oceny ofert, a następnie dokona kwalifikacji podmiotowej Wykonawcy, którego oferta została najwyżej oceniona, w zakresie braku podstaw wykluczenia oraz spełniania warunków udziału w postępowaniu. Wykonawca jest związany ofertą od dnia upływu terminu składania ofert przez 90 dni. Oferta musi składać się z: - formularza ofertowego Wykonawcy – interaktywny formularz dostępny na Platformie e-Zamówienia,). - oświadczenia, o którym mowa w rozdz. VII pkt 1 SWZ - JEDZ - interaktywny formularz dostępny na Platformie e-Zamówienia - oświadczenia, o którym mowa w rozdz. VII pkt 1a SWZ - (odpowiednio) Oświadczenia zał. nr 5.1 i 5.2 do SWZ; - (jeżeli dotyczy) zobowiązanie podmiotu udostępniającego zasoby, o którym mowa w rozdz. VII pkt 6 SWZ; - (jeżeli dotyczy) wykazania zastrzeżenia informacji stanowiących tajemnicę przedsiębiorstwa zgodnie rozdz. X pkt 6; - dokumentu/-ów, z których wynika prawo do podpisania Oferty zgodnie z rozdz. X pkt 15 SWZ; (jeżeli dotyczy) odpowiednie pełnomocnictwa zgodnie z rozdz. X pkt 16 SWZ; - (jeżeli dotyczy) Oświadczenie wykonawców wspólnie ubiegających się o zamówienie - zgodnie z art. 117 ust. 4 uPzp. - PRZEDMIOTOWYCH ŚRODKÓW DOWODOWYCH potwierdzających, że oferowane przez Wykonawcę dostawy spełniają określone przez Zamawiającego wymagania, cechy: -opisu oferowanego przedmiotu zamówienia - specyfikacji technicznej oferowanego przedmiotu zamówienia wraz z ewentualnymi Informacjami dla Wykonawców – pozwalającego stwierdzić zgodność oferowanego urządzenia/zestawu z wymaganiami Zamawiającego przedstawionymi odpowiednio dla każdego Zadania w załącznikach: od Załącznika nr 3.1 do Załącznika nr 3.2
Interne Kennung: SZP/242-080/2025 Dostawa aparatury kriogenicznej dla Wydziału Podstawowych Problemów Techniki Politechniki Wrocławskiej - Zadania.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 42943500 Kreislauf-Kühlanlagen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: SZP/242-080/2025 Dostawa aparatury kriogenicznej dla Wydziału Podstawowych Problemów Techniki Politechniki Wrocławskiej - Zadanie 1.
Interne Kennung: ZADANIE 1
Los: LOT-0002
Titel: SZP/242-080/2025 Dostawa aparatury kriogenicznej dla Wydziału Podstawowych Problemów Techniki Politechniki Wrocławskiej - Zadanie 2.
Interne Kennung: ZADANIE 2