2. Verfahren
Verfahren
Titel: Inventaris ten behoeve van nieuwkomers
Beschreibung: De levering van meubelen & inrichtingsartikelen (vanaf nu: inventaris) ten behoeve van opvanglocaties voor vluchtelingen, ontheemden, statushouders, et cetera (vanaf nu: nieuwkomers) aan de gemeente Groningen, inclusief aanverwante diensten zoals montage, installatie, terugname en service. De raamovereenkomst heeft een maximale waarde van 5.100.000 euro exclusief btw. Dit is voor de gehele duur van deze opdracht, inclusief mogelijke verlengingen en opties.
Interne Kennung: 2025-102
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 39000000 Möbel (einschließlich Büromöbel), Zubehör, Haushaltsgeräte (ausgenommen Beleuchtung) und Reinigungsmittel
5. Los
Los: LOT-0000
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Verleningsoptie