See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa rozdrabniacza stacjonarnego do odpadów wielkogabarytowych wraz z niezbędną infrastrukturą
Beschreibung: 1.Przedmiotem zamówienia jest rozdrabniacz przeznaczony do rozdrabniania odpadów wielkogabarytowych oraz innych odpadów selektywnie zebranych, wyposażony w nadtaśmowy separator metali oraz niezbędną infrastrukturę. Posadowiony na betonowym placu, odporny na warunki atmosferyczne. 2.Wydajność urządzenia minimum 15 Mg/h dla odpadów wielkogabarytowych. 3.Urządzenie fabrycznie nowe, rok produkcji nie starsze niż 2026. 4.Urządzenie w wykonaniu stacjonarnym na ramie stalowej. Rama wyposażona w system punktów montażowych (minimum 4 punkty) umożliwiający kotwienie do fundamentu betonowego, zapewniający stabilność urządzenia w trakcie eksploatacji. 5.Zarówno urządzenie jak i jego elementy wyposażenia nie mogą być prototypem i muszą pochodzić z produkcji seryjnej. Minimalna masa całkowita 22000 kg. 6.Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty został w załączniku nr 2 do SWZ. 7.Wykonawca będzie zobowiązany w szczególności do: a)przedstawienia w terminie do 5 dni roboczych od podpisania umowy, sposobu podłączenia urządzenia, rysunku schematycznego z zaznaczonym miejscem wyjścia przewodów elektrycznych z urządzenia, wymaganych zabezpieczeń w szafie przyłączeniowej w celu dostosowania przez Zamawiającego istniejących instalacji lub wykonania ewentualnych przyłączy, b)podłączenia urządzenia do zasilania we wskazanym przez Zamawiającego miejscu, w sposób zgodny obowiązującymi przepisami (w tym BHP), tak aby zapewnić komunikację wokół urządzenia, c)przeszkolenia co najmniej 5 pracowników Zamawiającego z zakresu obsługi i eksploatacji urządzenia. 8.Oferta powinna uwzględniać wycenę wszystkich usług towarzyszących, związanych pośrednio z przedmiotem postępowania, tj. w szczególności: cło, opłaty administracyjne, koszty transportu, załadunku i rozładunku, szkolenia pracowników Zamawiającego, ubezpieczenia w drodze do siedziby Zamawiającego oraz wszelkie inne koszty niezbędne dla prawidłowej realizacji zamówienia. 9.Minimalne warunki gwarancyjne oraz warunki realizacji przedmiotu zamówienia określone zostały w załączniku nr 4 do SWZ. 10.Zamówienie realizowane w ramach Projektu „Modernizacja Zakładu Przetwarzania Odpadów Komunalnych MPGK Sp. z o.o. w Chełmie” dofinansowanego ze w ramach Działania 3.6 Gospodarka odpadami w sektorze publicznym (typ projektu 1,3,4) Priorytetu III Ochrona zasobów środowiska i klimatu programu Fundusze Europejskie dla Lubelskiego 2021-2027.
Vorherige Bekanntmachung: 181529-2026
Interne Kennung: ZP/06/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 42000000 Industrielle Maschinen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 42996100 Zerkleinerungsmaschinen
5. Los
Los: LOT-0001