See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Świadczenie kolejowych usług przewozowych przez spółkę POLREGIO
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest świadczenie kolejowych usług przewozowych przez spółkę POLREGIO S.A. na rzecz Spółki „Koleje Mazowieckie - KM” sp. z o.o. 2. Szczegółowy zakres oraz sposób realizacji zamówienia został określony w Projektowanych postanowieniach umowy stanowiących załącznik nr 1 do zaproszenia.
Interne Kennung: MWZ8.27.42.2025
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 60210000 Öffentlicher Schienentransport/öffentliche Schienenbeförderung
5. Los
Los: LOT-0001