2. Verfahren
Verfahren
Titel: Mobilní hlasové a datové služby - výběr operátora pro ČRo
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky je poskytování mobilních hlasových, datových a dalších telekomunikačních služeb prostřednictvím mobilního operátora.
Interne Kennung: VZ3/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 64200000 Fernmeldedienste
5. Los
Los: LOT-0001
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zadavatel vyhrazenou změnu závazku blíže vymezuje jako: • Dodatečné roamingové balíčky (zahraniční služby), které se odlišují od standardizovaných uvedených v Příloze č. 5 zadávací dokumentace – Technická specifikace • Dodatečné datové balíčky (tuzemské datové služby nebo obnovení dat), které se odlišují od standardizovaných uvedených v Příloze č. 5 zadávací dokumentace – Technická specifikace • Tarify mimo tarify definované v rámcové smlouvě, resp. ty, které se odlišují od standardizovaných uvedených v Příloze č. 5 zadávací dokumentace – Technická specifikace