See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa nowych samochodów osobowych na potrzeby Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Katowicach
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa samochodów na potrzeby Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Katowicach, z podziałem na 4 części: • Część I obejmuje: dostawę jednego fabrycznie nowego samochodu osobowego wraz z ubezpieczeniem z tytułu OC, AC, NNW i Assistance na okres 12 miesięcy, • Część II obejmuje: dostawę jednego fabrycznie nowego samochodu osobowego liftback/sedan wraz z ubezpieczeniem z tytułu OC, AC, NNW i Assistance na okres 12 miesięcy, • Część III obejmuje: dostawę jednego fabrycznie nowego samochodu osobowego Kombi wraz z ubezpieczeniem z tytułu OC, AC, NNW i Assistance na okres 12 miesięcy, • Część IV obejmuje: dostawę dwóch fabrycznie nowych samochodów osobowych z napędem na 4 koła wraz z ubezpieczeniem z tytułu OC, AC, NNW i Assistance na okres 12 miesięcy.
Vorherige Bekanntmachung: 108747-2026
Interne Kennung: ZO.2640.2.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34110000 Personenkraftwagen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Część I obejmuje: dostawę jednego fabrycznie nowego samochodu osobowego wraz z ubezpieczeniem z tytułu OC, AC, NNW i Assistance na okres 12 miesięcy
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa samochodów na potrzeby Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Katowicach, z podziałem na 4 części: • Część I obejmuje: dostawę jednego fabrycznie nowego samochodu osobowego wraz z ubezpieczeniem z tytułu OC, AC, NNW i Assistance na okres 12 miesięcy,
Menge: 1 Stück
Los: LOT-0002
Titel: Część II obejmuje: dostawę jednego fabrycznie nowego samochodu osobowego liftback/sedan wraz z ubezpieczeniem z tytułu OC, AC, NNW i Assistance na okres 12 miesięcy,
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa samochodów na potrzeby Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Katowicach, z podziałem na 4 części: • Część II obejmuje: dostawę jednego fabrycznie nowego samochodu osobowego liftback/sedan wraz z ubezpieczeniem z tytułu OC, AC, NNW i Assistance na okres 12
Los: LOT-0003
Titel: Część III obejmuje: dostawę jednego fabrycznie nowego samochodu osobowego Kombi wraz z ubezpieczeniem z tytułu OC, AC, NNW i Assistance na okres 12 miesięcy,
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa samochodów na potrzeby Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Katowicach, z podziałem na 4 części: • Część III obejmuje: dostawę jednego fabrycznie nowego samochodu osobowego Kombi wraz z ubezpieczeniem z tytułu OC, AC, NNW i Assistance na okres 12 miesięcy,
Los: LOT-0004
Titel: Część IV obejmuje: dostawę dwóch fabrycznie nowych samochodów osobowych z napędem na 4 koła, wraz z ubezpieczeniem z tytułu OC, AC, NNW i Assistance na okres 12 miesięcy.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa samochodów na potrzeby Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Katowicach, z podziałem na 4 części: • Część IV obejmuje: dostawę dwóch fabrycznie nowych samochodów osobowych z napędem na 4 koła wraz z ubezpieczeniem z tytułu OC, AC, NNW i Assistance na okres 12 miesięcy.
Menge: 2 Stück