See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: aankoop van rolstoelbussen voor personenvervoer
Beschreibung: De opdracht van dit bestek handelt over de aankoop van voertuigen die ingezet worden als personenvervoer van senioren binnen een zorgcontext. De rolstoelbussen worden ingezet om senioren te vervoeren tussen hun woonplaats en de dagverzorgingscentra binnen het werkgebied van Zorgpunt Waasland. Deze zogenaamde mobibussen worden bestuurd door vrijwilligers, en leggen voornamelijk korte afstanden af. Vermits de chauffeurs enkel beschikken over een rijbewijs B, dient een aangeboden voertuig na ombouw te voldoen aan de vereisten om door een persoon met enkel rijbewijs B te worden bestuurd. De opdracht wordt verdeeld in twee percelen: - één voor een voertuig aangedreven door klassieke brandstof (diesel of benzine) dat voldoet aan alle technische eisen; - één voor een elektrisch voertuig dat voldoet aan alle technische eisen; - één voor leasing van een voertuig dat voldoet aan alle technische eisen. Zorgpunt Waasland geeft aan inschrijvers de kans om op elk perceel afzonderlijk in te schrijven, of aan beide percelen deel te nemen. Er is geen aankoopverplichting op elk perceel, vermits de behoefte en de budgetten doorheen de looptijd van de opdracht nog niet volledig gekend zijn op het moment van opmaak van het bestek.
Interne Kennung: PPP0O4-5304/6082/(KB 5304)
Verfahrensart: Sonstiges einstufiges Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34121000 Busse
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Rolstoelbussen op diesel
Beschreibung: Rolstoelbussen op diesel
Interne Kennung: (KB 5304) 1_1
Los: LOT-0002
Titel: Elektrische rolstoelbus
Beschreibung: Elektrische rolstoelbus
Interne Kennung: (KB 5304) 2_2