See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zakup, dostawa, montaż i uruchomienie aparatury i sprzętu medycznego dla Szpitala Wojewódzkiego im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Łomży
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest zakup, dostawa, montaż i uruchomienie aparatury i sprzętu medycznego dla Szpitala Wojewódzkiego im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Łomży, w ilości i o parametrach wymaganych określonych w Załączniku nr 4 do SWZ, wraz z pełną obsługą gwarancyjną oraz przeszkoleniem personelu Zamawiającego, na warunkach określonych w Załączniku nr 4 do SWZ. PAKIET 1 - Ssak elektryczny- jezdny; PAKIET 2 - Aparat do biopsji; PAKIET 3 - Wideolaryngoskop – zabiegowy; PAKIET 4 - System ogrzewania pacjenta
Interne Kennung: ZT-SZP-226/01/27/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33100000 Medizinische Geräte
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: PAKIET 1 - Ssak elektryczny - jezdny
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest zakup, dostawa, montaż i uruchomienie aparatury i sprzętu medycznego dla Szpitala Wojewódzkiego im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Łomży, w ilości i o parametrach wymaganych określonych w Załączniku nr 4 do SWZ, wraz z pełną obsługą gwarancyjną oraz przeszkoleniem personelu Zamawiającego, na warunkach określonych w Załączniku nr 4 do SWZ. PAKIET 1- Ssak elektryczny - jezdny
Interne Kennung: ZT-SZP-226/01/27/2026 - PAKIET 1
Menge: 7 Stück
Los: LOT-0002
Titel: PAKIET 2 - Aparat do biopsji
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest zakup, dostawa, montaż i uruchomienie aparatury i sprzętu medycznego dla Szpitala Wojewódzkiego im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Łomży, w ilości i o parametrach wymaganych określonych w Załączniku nr 4 do SWZ, wraz z pełną obsługą gwarancyjną oraz przeszkoleniem personelu Zamawiającego, na warunkach określonych w Załączniku nr 4 do SWZ. PAKIET 2 - Aparat do biopscji
Interne Kennung: ZT-SZP-226/01/27/2026 - PAKIET 2
Menge: 1 Stück
Los: LOT-0003
Titel: PAKIET 3 - Wideolaryngoskop – zabiegowy
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest zakup, dostawa, montaż i uruchomienie aparatury i sprzętu medycznego dla Szpitala Wojewódzkiego im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Łomży, w ilości i o parametrach wymaganych określonych w Załączniku nr 4 do SWZ, wraz z pełną obsługą gwarancyjną oraz przeszkoleniem personelu Zamawiającego, na warunkach określonych w Załączniku nr 4 do SWZ. PAKIET 3 - Wideolaryngoskop – zabiegowy
Interne Kennung: ZT-SZP-226/01/27/2026 - PAKIET 3
Los: LOT-0004
Titel: PAKIET 4 - System ogrzewania pacjenta
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest zakup, dostawa, montaż i uruchomienie aparatury i sprzętu medycznego dla Szpitala Wojewódzkiego im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Łomży, w ilości i o parametrach wymaganych określonych w Załączniku nr 4 do SWZ, wraz z pełną obsługą gwarancyjną oraz przeszkoleniem personelu Zamawiającego, na warunkach określonych w Załączniku nr 4 do SWZ. PAKIET 4 - System ogrzewania pacjenta
Interne Kennung: ZT-SZP-226/01/27/2026 - PAKIET 4
Menge: 2 Stück