31645-2026 - Wettbewerb
Polen – Stromfreileitungen – Dostawa przewodów fazowych umowa ramowa II
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDostawa przewodów fazowych umowa ramowa II
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest zawarcie umowy ramowej określającej warunki udzielenia zamówienia na dostawę przewodów fazowych. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w Części II SWZ Opis Przedmiotu Zamówienia. 4. Każdorazowo, we wszystkich przypadkach, w których Zamawiający opisując przedmiot zamówienia przez odniesienie do norm, ocen technicznych, specyfikacji technicznych i systemów referencji technicznych, o których mowa w art. 101 ust. 1 pkt 2 i ust. 3 ustawy Zamawiający dopuszcza rozwiązania równoważne opisywanym, jeżeli pozwolą one uzyskać cechy lub parametry nie gorsze niż przywołane. Powyższe oznacza, że wykonawca może zastosować rozwiązania opisane przez Zamawiającego „lub równoważne”. 5. Zgodnie z art. 101 ust. 5 ustawy, Wykonawca, który powołuje się na rozwiązania równoważne opisywanym przez Zamawiającego, jest obowiązany wykazać, że oferowane przez niego usługi spełniają wymagania określone przez Zamawiającego pod warunkiem, że Wykonawca udowodni w ofercie, w szczególności za pomocą przedmiotowych środków dowodowych, o których mowa w art. 104-107 ustawy, że proponowane rozwiązania w równoważnym stopniu spełniają wymagania określone w opisie przedmiotu zamówienia.
Interne Kennung2025/WNP-0261
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zentrale Elemente des VerfahrensPostępowanie prowadzone jest w trybie przetargu nieograniczonego w celu zawarcia umowy ramowej na podstawie art. 311 ust. 1 pkt. 1) w związku z art. 389 ust. 1 ustawy z dnia 11 września 2019 r. prawo zamówień publicznych (Dz.U. z 2024 r., poz. 1320 t.j.).
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 31321100 Stromfreileitungen
5. Los
LosLOT-0001
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest zawarcie umowy ramowej określającej warunki udzielenia zamówienia na dostawę przewodów fazowych. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w Części II SWZ Opis Przedmiotu Zamówienia.
Optionen
Beschreibung der OptionenZamawiający przewiduje możliwość zastosowania prawa opcji w rozumieniu w art. 441 ustawy na etapie Zamówienia wykonawczego.