See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: „ Dostawa sprzętu i aparatury medycznej"
Beschreibung: 1). Przedmiotem zamówienia jest dostawa sprzętu i aparatury medycznej 2). Przedmiot zamówienia podzielony został na części / pakiety i obejmuje : Pakiet nr 1 – Parametry techniczne i wymogi – Echokardiograf - 1szt.- Załącznik nr 1/1 do swz Pakiet nr 2 – Parametry techniczne i wymogi- Elektrokardiograf z wyposażeniem, zintegrowany z systemem szpitalnym 31 szt - Załącznik nr 1/2 do swz Pakiet nr 3 – Parametry techniczne i wymogi – Ergometr echokardiograficzny - System prób wysiłkowych - 1 szt - Załącznik nr 1 /3 do swz Pakiet nr 4- Parametry techniczne i wymogi – Kardiomonitor dla Oddziału Rehabilitacji Kardiologicznej- 1 szt- Załącznik nr 1 / 4 do swz Pakiet nr 5 - Parametry techniczne i wymogi – Łóżko medyczne z wyposażeniem 6 szt.- Załącznik nr 1/5 do swz Pakiet nr 6- Parametry techniczne i wymogi – Pompa do kontrapulsacji 2szt- Załącznik nr 1/6 do swz Pakiet nr 7- Parametry techniczne i wymogi - Rozszerzenie funkcjonalne i liczbowe licencji systemu do opisu badań radiologicznych- Załącznik nr 1/7 do swz Pakiet nr 8- Parametry techniczne i wymogi – Stół z pływającym blatem 1 szt.- Załącznik nr 1/8 do zwz Pakiet nr 9- Parametry techniczne i wymogi – Urządzenie do dezynfekcji sond ultrasonograficznych 1 szt – Załącznik nr 1/9 do swz Pakiet nr 10- Parametry techniczne i wymogi – wózek transportowy 1 szt – Załacznik nr 1/10 do swz Pakiet nr 11- Parametry techniczne i wymogi – Wózki transportowe, siedzące dla pacjentów kardiologicznych 5 szt – Załącznik nr 1/11 do swz Pakiet nr 12- Parametry techniczne i wymogi – Zestaw kardiomonitorów 8 szt. z centralą 1szt dla Oddziału Kardiologii- Załącznik nr 1/12 do Swz Pakiet nr 13- Parametry techniczne i wymogi – Zestaw kardiomonitorów 7szt z centralą 1szt, dla Szpitalnego Oddziału Ratunkowego- Załącznik nr 1/13 do swz Pakiet nr 14- Parametry techniczne i wymogi – Bieżnia do prób wysiłkowych z wyposażeniem – 1 szt – Załącznik nr 1/14 do swz Pakiet nr 15- Parametry techniczne i wymogi – Defibrylator typ II – 5 szt- Załącznik nr 15 do swz Pakiet nr 16- Parametry techniczne i wymogi – Iluminator naczyń krwionośnych – 1 szt -Załącznik nr 1/16 do swz Pakiet nr 17- Parametry techniczne i wymogi – Materac przeciwodleżynowy wysokospecjalistyczny – 10 szt- Załącznik nr 1/17 do swz Pakiet nr 18- Parametry techniczne i wymogi – Defibrylator typ I – 4 szt- Załącznik nr 1/18 do swz 3). Szczegółowy opis zamówienia opisany został w Załączniku nr 1/1-1/18 do Swz - Parametry techniczne i warunki
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33100000 Medizinische Geräte
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: PAKIET NR 1
Beschreibung: – Echokardiograf - 1szt.- Załącznik nr 1/1 do swz
Los: LOT-0002
Titel: PAKIET NR 2
Beschreibung: – Elektrokardiograf z wyposażeniem, zintegrowany z systemem szpitalnym 31 szt - Załącznik nr 1/2 do swz
Los: LOT-0003
Titel: PAKIET NR 3
Beschreibung: – Ergometr echokardiograficzny - System prób wysiłkowych - 1 szt - Załącznik nr 1 /3 do swz
Los: LOT-0004
Titel: PAKIET NR 4
Beschreibung: – Kardiomonitor dla Oddziału Rehabilitacji Kardiologicznej- 1 szt- Załącznik nr 1 / 4 do swz
Los: LOT-0005
Titel: PAKIET NR 5
Beschreibung: – Łóżko medyczne z wyposażeniem 6 szt.- Załącznik nr 1/5 do swz
Los: LOT-0006
Titel: PAKIET NR 6
Beschreibung: – Pompa do kontrapulsacji 2szt- Załącznik nr 1/6 do swz
Los: LOT-0007
Titel: PAKIET NR 7
Beschreibung: – Rozszerzenie funkcjonalne i liczbowe licencji systemu do opisu badań radiologicznych- Załącznik nr 1/7 do swz
Los: LOT-0008
Titel: PAKIET NR 8
Beschreibung: – Stół z pływającym blatem 1 szt.- Załącznik nr 1/8 do swz
Los: LOT-0009
Titel: PAKIET NR 9
Beschreibung: –– Urządzenie do dezynfekcji sond ultrasonograficznych 1 szt – Załącznik nr 1/9 do swz
Los: LOT-0010
Titel: PAKIET NR 10
Beschreibung: –– wózek transportowy 1 szt – Załącznik nr 1/10 do swz
Los: LOT-0011
Titel: PAKIET NR 11
Beschreibung: ––Wózki transportowe, siedzące dla pacjentów kardiologicznych 5 szt – Załącznik nr 1/11 do swz
Los: LOT-0012
Titel: PAKIET NR 12
Beschreibung: ––Zestaw kardiomonitorów 8 szt. z centralą 1szt dla Oddziału Kardiologii- Załącznik nr 1/12 do Swz
Los: LOT-0013
Titel: PAKIET NR 13
Beschreibung: ––Zestaw kardiomonitorów 7szt z centralą 1szt, dla Szpitalnego Oddziału Ratunkowego- Załącznik nr 1/13 do swz
Los: LOT-0014
Titel: PAKIET NR 14
Beschreibung: ––– Bieżnia do prób wysiłkowych z wyposażeniem – 1 szt – Załącznik nr 1/14 do swz
Los: LOT-0015
Titel: PAKIET NR 15
Beschreibung: ––– Defibrylator typ II – 5 szt- Załącznik nr 1/15 do swz
Los: LOT-0016
Titel: PAKIET NR 16
Beschreibung: ––– Iluminator naczyń krwionośnych – 1 szt -Załącznik nr 1/16 do swz
Los: LOT-0017
Titel: PAKIET NR 17
Beschreibung: ––– Materac przeciwodleżynowy wysokospecjalistyczny – 10 szt- Załącznik nr 1/17 do swz
Los: LOT-0018
Titel: PAKIET NR 18
Beschreibung: ––– Defibrylator typ I – 4 szt- Załącznik nr 1/18 do swz