See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa wyrobów medycznych jednorazowego użytku z włókniny dla SPWSZ w Szczecinie
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa wyrobów medycznych jednorazowego użytku z włókniny dla SPWSZ w Szczecinie. Wykonawca zobowiązany jest zrealizować zamówienie na zasadach i warunkach opisanych w projekcie umowy, stanowiącym załącznik nr 4 do SWZ oraz w szczegółowym opisie przedmiotu zamówienia stanowiącym załącznik nr 1 i 1A do SWZ. do ochro
Interne Kennung: EP/220/22/2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 39518200 Operationslaken
Zusätzliche Einstufung (cpv): 39518000 Krankenhauswäsche, 31532700 Lampenabdeckungen, 35113420 Strahlenschutzkleidung, auch gegen nukleare Strahlung, 18143000 Schutzkleidung
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Zadanie nr 1. – Zestaw obłożeń do zabiegów krótkich
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia dla zadania nr 1 zawarty jest w załączniku nr 1 do SWZ i składa się z 1 pozycji
Interne Kennung: EP/220/22/2025 - zadanie nr 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zamawiający jest uprawniony zlecić Wykonawcy dodatkowy zakres rzeczowy („Opcja”). Przedmiotem Opcji będą dostawy asortymentu tożsamego z opisanym w SWZ i wycenionym przez Wykonawcę w formularzu asortymentowo-cenowym, stanowiącym część oferty, w ilościach określonych w załączniku nr 1 do SWZ. Zamawiający nie jest zobowiązany do zlecenia dostaw objętych przedmiotem Opcji, a Wykonawcy nie służy roszczenie o ich zlecenie. Dostawy będące przedmiotem Opcji mogą zostać zlecone w ilości określonej w załączniku nr 1 do SWZ. Podstawą określenia wartości dostaw zleconych w ramach Opcji (w celu określenia jej zakresu) będą ceny jednostkowe poszczególnych asortymentów zawarte w formularzu asortymentowo-cenowym, stanowiącym część oferty.
Los: LOT-0002
Titel: Zadanie nr 2. – Zestaw obłożeń do zabiegów długich (powyżej 2 godzin)
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia dla zadania nr 2 zawarty jest w załączniku nr 1 do SWZ i składa się z 1 pozycji
Interne Kennung: EP/220/22/2025 - zadanie nr 2
Los: LOT-0003
Titel: Zadanie nr 3. – Zestaw obłożeń operacyjnych powiększony
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia dla zadania nr 3 zawarty jest w załączniku nr 1 do SWZ i składa się z 1 pozycji
Interne Kennung: EP/220/22/2025 - zadanie nr 3
Los: LOT-0004
Titel: Zadanie nr 4. – Zestaw obłożeń operacyjnych
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia dla zadania nr 4 zawarty jest w załączniku nr 1 do SWZ i składa się z 9 pozycji
Interne Kennung: EP/220/22/2025 - zadanie nr 4
Los: LOT-0005
Titel: Zadanie nr 5. – Serwety i wyroby z włókniny
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia dla zadania nr 5 zawarty jest w załączniku nr 1 do SWZ i składa się z 31pozycji
Interne Kennung: EP/220/22/2025 - zadanie nr 5
Zusätzliche Einstufung (cpv): 39518000 Krankenhauswäsche
Los: LOT-0006
Titel: Zadanie nr 6. – Maski, czepki, fartuchy, ochraniacze na buty
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia dla zadania nr 6 zawarty jest w załączniku nr 1 do SWZ i składa się z 5 pozycji
Interne Kennung: EP/220/22/2025 - zadanie nr 6
Haupteinstufung (cpv): 39518000 Krankenhauswäsche
Los: LOT-0007
Titel: Zadanie nr 7. – Zestaw serwet do kraniotomii
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia dla zadania nr 7 zawarty jest w załączniku nr 1 do SWZ i składa się z 2 pozycji
Interne Kennung: EP/220/22/2025 - zadanie nr 7
Los: LOT-0008
Titel: Zadanie nr 8. – Pokrowce i osłony
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia dla zadania nr 8 zawarty jest w załączniku nr 1 do SWZ i składa się z 5 pozycji
Interne Kennung: EP/220/22/2025 - zadanie nr 8
Los: LOT-0009
Titel: Zadanie nr 9. – Podkłady, prześcieradła, pościel
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia dla zadania nr 9 zawarty jest w załączniku nr 1 do SWZ i składa się z 5 pozycji
Interne Kennung: EP/220/22/2025 - zadanie nr 9
Los: LOT-0010
Titel: Zadanie nr 10. – Zestawy operacyjne
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia dla zadania nr 10 zawarty jest w załączniku nr 1 do SWZ i składa się z 8 pozycji
Interne Kennung: EP/220/22/2025 - zadanie nr 10
Los: LOT-0011
Titel: Zadanie nr 11. – Podkłady absorpcyjne
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia dla zadania nr 11 zawarty jest w załączniku nr 1 do SWZ i składa się z 3 pozycji
Interne Kennung: EP/220/22/2025 - zadanie nr 11
Los: LOT-0012
Titel: Zadanie nr 12. – Pokrowce i poszewki na fotele dializacyjne
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia dla zadania nr 12 zawarty jest w załączniku nr 1 do SWZ i składa się z 3 pozycji
Interne Kennung: EP/220/22/2025 - zadanie nr 12
Los: LOT-0013
Titel: Zadanie nr 13. – Zestawy serwet operacyjnych
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia dla zadania nr 13 zawarty jest w załączniku nr 1 do SWZ i składa się z 4 pozycji
Interne Kennung: EP/220/22/2025 - zadanie nr 13
Los: LOT-0014
Titel: Zadanie nr 14. – Torby izolujące, obłożenia, organizator przewodów
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia dla zadania nr 14 zawarty jest w załączniku nr 1 do SWZ i składa się z 3 pozycji
Interne Kennung: EP/220/22/2025 - zadanie nr 14
Los: LOT-0015
Titel: Zadanie nr 15. – Wyroby z włókniny- bielizna szpitalna
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia dla zadania nr 15 zawarty jest w załączniku nr 1 do SWZ i składa się z 2 pozycji
Interne Kennung: EP/220/22/2025 - zadanie nr 15
Los: LOT-0016
Titel: Zadanie nr 16. – Wyroby z włókniny- bielizna szpitalna
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia dla zadania nr 16 zawarty jest w załączniku nr 1 do SWZ i składa się z 7 pozycji
Interne Kennung: EP/220/22/2025 - zadanie nr 16
Los: LOT-0017
Titel: Zadanie nr 17. – Pokrowce i osłony na mikroskop
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia dla zadania nr 17 zawarty jest w załączniku nr 1 do SWZ i składa się z 2 pozycji
Interne Kennung: EP/220/22/2025 - zadanie nr 17
Los: LOT-0018
Titel: Zadanie nr 18. – Fartuch chirurgiczny niesterylny SMS
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia dla zadania nr 18 zawarty jest w załączniku nr 1 do SWZ i składa się z 1 pozycji
Interne Kennung: EP/220/22/2025 - zadanie nr 18
Los: LOT-0019
Titel: Zadanie nr 19. – Osłona uchwytu lampy operacyjnej
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia dla zadania nr 19 zawarty jest w załączniku nr 1 do SWZ i składa się z 1 pozycji
Interne Kennung: EP/220/22/2025 - zadanie nr 19
Los: LOT-0020
Titel: Zadanie nr 20. – Maski ochronne FFP3, tlenowe
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia dla zadania nr 20 zawarty jest w załączniku nr 1 do SWZ i składa się z 3 pozycji
Interne Kennung: EP/220/22/2025 - zadanie nr 20
Haupteinstufung (cpv): 33171110 Anästhesiemasken
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33141000 Nichtchemisches medizinisches Einwegmaterial und hämatologisches Verbrauchsmaterial
Los: LOT-0021
Titel: Zadanie nr 21. – Podkład chłonny, niesterylny
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia dla zadania nr 21 zawarty jest w załączniku nr 1 do SWZ i składa się z 1 pozycji
Interne Kennung: EP/220/22/2025 - zadanie nr 21
Los: LOT-0022
Titel: Zadanie nr 22. – Sterylny fartuch chirurgiczny
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia dla zadania nr 22 zawarty jest w załączniku nr 1 do SWZ i składa się z 1 pozycji
Interne Kennung: EP/220/22/2025 - zadanie nr 22
Los: LOT-0023
Titel: Zadanie nr 23. – Maska chirurgiczna z zakrytym zaworem oddechowym typu FFP3
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia dla zadania nr 23 zawarty jest w załączniku nr 1 do SWZ i składa się z 1 pozycji
Interne Kennung: EP/220/22/2025 - zadanie nr 23
Los: LOT-0024
Titel: Zadanie nr 24. – Osłona sterylna na ramię „C”
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia dla zadania nr 24 zawarty jest w załączniku nr 1 do SWZ i składa się z 1 pozycji
Interne Kennung: EP/220/22/2025 - zadanie nr 24
Haupteinstufung (cpv): 31532700 Lampenabdeckungen
Los: LOT-0025
Titel: Zadanie nr 25. – Osłona tarczycy
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia dla zadania nr 25 zawarty jest w załączniku nr 1 do SWZ i składa się z 1 pozycji
Interne Kennung: EP/220/22/2025 - zadanie nr 25
Haupteinstufung (cpv): 35113420 Strahlenschutzkleidung, auch gegen nukleare Strahlung
Los: LOT-0026
Titel: Zadanie nr 26. – Akcesoria ochronne
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia dla zadania nr 26 zawarty jest w załączniku nr 1 do SWZ i składa się z 1 pozycji
Interne Kennung: EP/220/22/2025 - zadanie nr 26
Haupteinstufung (cpv): 18143000 Schutzkleidung
Los: LOT-0027
Titel: Zadanie nr 27. – Zestaw laparoskopowy do zabiegu bariatrycznego
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia dla zadania nr 27 zawarty jest w załączniku nr 1 do SWZ i składa się z 1 pozycji
Interne Kennung: EP/220/22/2025 - zadanie nr 27