See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa sprzętu do centrum symulacji medycznych - kierunek lekarski
Beschreibung: Dostawa sprzętu do centrum symulacji medycznych - kierunek lekarski w podziale na 47 zadań
Vorherige Bekanntmachung: 87594-2026
Interne Kennung: I.DZP.23110.Pn-1.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33100000 Medizinische Geräte
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33190000 Verschiedene medizinische Geräte und Produkte, 34152000 Übungssimulatoren, 33192000 Möbel für ärztliche Zwecke, 33192100 Medizinische Betten, 33194110 Infusionspumpen, 33195000 Patienten-Fernüberwachungssystem, 33195110 Atmungsmonitoren, 33157400 Beatmungsgeräte für medizinische Zwecke, 33182100 Defibrillator, 39130000 Büromöbel, 33152000 Inkubatoren
5. Los
Los: LOT-0002
Titel: Zadanie nr 1- Dostawa fantomów i defibrylatora
Beschreibung: Dostawa fantomów i defibrylatora
Zusätzliche Einstufung (cpv): 34152000 Übungssimulatoren, 33182100 Defibrillator
Los: LOT-0003
Titel: Zadanie nr 2- Dostawa fantomu ALS
Beschreibung: Dostawa fantomu ALS
Zusätzliche Einstufung (cpv): 34152000 Übungssimulatoren
Los: LOT-0004
Titel: Zadanie nr 3- Dostawa fantomu dziecka PALS
Beschreibung: Dostawa fantomu dziecka PALS
Los: LOT-0005
Titel: Zadanie nr 4- Dostawa fantomu niemowlęcia PALS
Beschreibung: Dostawa fantomu niemowlęcia PALS
Los: LOT-0016
Titel: Zadanie nr 15- Dostawa respiratora
Beschreibung: Dostawa respiratora
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33157400 Beatmungsgeräte für medizinische Zwecke
Los: LOT-0017
Titel: Zadanie nr 16- Dostawa symulatora wysokiej wierności osoby dorosłej
Beschreibung: Dostawa symulatora wysokiej wierności osoby dorosłej
Los: LOT-0018
Titel: Zadanie nr 18- Dostawa symulatora porodowego
Beschreibung: Dostawa symulatora porodowego
Los: LOT-0019
Titel: Zadanie nr 19- Dostawa stanowiska do sterowania sesjami symulacyjnymi, archiwizowania danych
Beschreibung: Dostawa stanowiska do sterowania sesjami symulacyjnymi, archiwizowania danych
Los: LOT-0022
Titel: Zadanie nr 22- Dostawa zestawu wyposażenia prezentacyjnego i komunikacyjnego
Beschreibung: Dostawa zestawu wyposażenia prezentacyjnego i komunikacyjnego
Los: LOT-0025
Titel: Zadanie nr 25- Dostawa symulatora pacjenta pediatrycznego z bazą scenariuszy
Beschreibung: Dostawa symulatora pacjenta pediatrycznego z bazą scenariuszy
Los: LOT-0028
Titel: Zadanie nr 28- Dostawa lampy zabiegowej
Beschreibung: Dostawa lampy zabiegowej
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33190000 Verschiedene medizinische Geräte und Produkte
Los: LOT-0036
Titel: Zadanie nr 36- Dostawa modelu macierzyńskiego do oceny ASP
Beschreibung: Dostawa modelu macierzyńskiego do oceny ASP
Los: LOT-0037
Titel: Zadanie nr 37- Dostawa zestawu do nauki szycia ran
Beschreibung: Dostawa zestawu do nauki szycia ran
Los: LOT-0038
Titel: Zadanie nr 38- Dostawa trenażera laparoskopowego
Beschreibung: Dostawa trenażera laparoskopowego
Los: LOT-0039
Titel: Zadanie nr 39- Dostawa zestawu do nauki wykonywania prostych zabiegów chirurgicznych
Beschreibung: Dostawa zestawu do nauki wykonywania prostych zabiegów chirurgicznych
Los: LOT-0041
Titel: Zadanie nr 41- Dostawa trenażerów
Beschreibung: Dostawa trenażerów
Los: LOT-0042
Titel: Zadanie nr 42- Dostawa ramienia do nauki mierzenia ciśnienia krwi z systemem ewaluacji
Beschreibung: Dostawa ramienia do nauki mierzenia ciśnienia krwi z systemem ewaluacji
Los: LOT-0043
Titel: Zadanie nr 43- Dostawa fantomu do nauki opatrywania ran
Beschreibung: Dostawa fantomu do nauki opatrywania ran
Los: LOT-0047
Titel: Zadanie nr 17- Dostawa symulatora noworodka z bazą scenariuszy
Beschreibung: Dostawa symulatora noworodka z bazą scenariuszy
Los: LOT-0049
Titel: Zadanie nr 47- Dostawa zestawu multimedialnego
Beschreibung: Dostawa zestawu multimedialnego