2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa gazów medycznych i technicznych wraz z usługą transportu oraz dzierżawą zbiorników i butli
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia niniejszego postępowania przetargowego jest sukcesywna dostawa gazów medycznych i technicznych z dzierżawą zbiorników i butli dla Uniwersyteckiego Szpitala Klinicznego nr 1 im. N. Barlickiego, Pakiet 1 – Dzierżawa 2 zbiorników ciekłego tlenu medycznego (zwanych dalej przedmiotem dzierżawy) oraz dostawa tlenu do tych zbiorników (zwanego dalej towarem) Pakiet 2 - Dzierżawa zbiornika ciekłego azotu (zwanego dalej przedmiotem dzierżawy) oraz dostawa azotu do tego zbiornika (zwanego dalej towarem) Pakiet 3 – Dostawa gazów technicznych i medycznych (zwanych dalej towarem) oraz dzierżawa butli i nosideł (zwanych dalej przedmiotem dzierżawy) oraz usługi dodatkowe - transport butli i napełnianie oraz legalizacja butli będących własnością Zamawiającego, Pakiet 4 – Dostawa Nitrogenium oxydulatum (zwanego dalej towarem) oraz dzierżawa butli (zwanych dalej przedmiotem dzierżawy) spełniających opis i parametry wymagane oraz zgodnych z asortymentem i ilościami określonymi w Formularzu asortymentowo-cenowym stanowiącym załącznik nr 2 do SWZ, zgodnie z Formularzem Oferty, stanowiącym załącznik nr 1 do SWZ.
Interne Kennung: 2/PN/ZP/D/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 24110000 Technische Gase
Zusätzliche Einstufung (cpv): 24111500 Medizinische Gase, 24113200 Druckluft
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Pakiet 1
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia niniejszego postępowania przetargowego jest sukcesywna dostawa gazów medycznych i technicznych z dzierżawą zbiorników i butli dla Uniwersyteckiego Szpitala Klinicznego nr 1 im. N. Barlickiego, Pakiet 1 – Dzierżawa 2 zbiorników ciekłego tlenu medycznego (zwanych dalej przedmiotem dzierżawy) oraz dostawa tlenu do tych zbiorników (zwanego dalej towarem) spełniających opis i parametry wymagane oraz zgodnych z asortymentem i ilościami określonymi w Formularzu asortymentowo-cenowym stanowiącym załącznik nr 2 do SWZ, zgodnie z Formularzem Oferty, stanowiącym załącznik nr 1 do SWZ.
Zusätzliche Einstufung (cpv): 24111500 Medizinische Gase
Optionen:
Beschreibung der Optionen: OPCJA. Zamawiający przewidział w ramach przedmiotowego zamówienia możliwość skorzystania z prawa opcji. W ramach opcji Zamawiający jest uprawniony zamówić dodatkowy towar powyżej wartości zamówienia podstawowego. Wartość zamówień w ramach prawa opcji nie będzie przekraczała 20% wartości brutto zamawianego towaru. Szczegółowe warunki skorzystania z prawa opcji określa wzór umowy. Zamawiający może z prawa opcji nie skorzystać lub skorzystać w części. Zamówienie realizowane w ramach opcji jest jednostronnym uprawnieniem Zamawiającego. Niekorzystanie przez Zamawiającego z prawa opcji nie rodzi po stronie Wykonawcy żadnych roszczeń w stosunku do Zamawiającego. Zamówienie objęte opcją Wykonawca będzie zobowiązany wykonać po uprzednim otrzymaniu zawiadomienia od Zamawiającego, że zamierza z prawa opcji skorzystać. Zasady dotyczące realizacji zamówienia objętego prawem opcji będą takie same jak te, które obowiązują przy realizacji zamówienia podstawowego.
Los: LOT-0002
Titel: Pakiet 2
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia niniejszego postępowania przetargowego jest sukcesywna dostawa gazów medycznych i technicznych z dzierżawą zbiorników i butli dla Uniwersyteckiego Szpitala Klinicznego nr 1 im. N. Barlickiego, Pakiet 2 - Dzierżawa zbiornika ciekłego azotu (zwanego dalej przedmiotem dzierżawy) oraz dostawa azotu do tego zbiornika (zwanego dalej towarem) spełniających opis i parametry wymagane oraz zgodnych z asortymentem i ilościami określonymi w Formularzu asortymentowo-cenowym stanowiącym załącznik nr 2 do SWZ, zgodnie z Formularzem Oferty, stanowiącym załącznik nr 1 do SWZ.
Los: LOT-0003
Titel: Pakiet 3
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia niniejszego postępowania przetargowego jest sukcesywna dostawa gazów medycznych i technicznych z dzierżawą zbiorników i butli dla Uniwersyteckiego Szpitala Klinicznego nr 1 im. N. Barlickiego, Pakiet 3 – Dostawa gazów technicznych i medycznych (zwanych dalej towarem) oraz dzierżawa butli i nosideł (zwanych dalej przedmiotem dzierżawy) oraz usługi dodatkowe - transport butli i napełnianie oraz legalizacja butli będących własnością Zamawiającego, spełniających opis i parametry wymagane oraz zgodnych z asortymentem i ilościami określonymi w Formularzu asortymentowo-cenowym stanowiącym załącznik nr 2 do SWZ, zgodnie z Formularzem Oferty, stanowiącym załącznik nr 1 do SWZ.
Los: LOT-0004
Titel: Pakiet 4
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia niniejszego postępowania przetargowego jest sukcesywna dostawa gazów medycznych i technicznych z dzierżawą zbiorników i butli dla Uniwersyteckiego Szpitala Klinicznego nr 1 im. N. Barlickiego, Pakiet 4 – Dostawa Nitrogenium oxydulatum (zwanego dalej towarem) oraz dzierżawa butli (zwanych dalej przedmiotem dzierżawy) spełniających opis i parametry wymagane oraz zgodnych z asortymentem i ilościami określonymi w Formularzu asortymentowo-cenowym stanowiącym załącznik nr 2 do SWZ, zgodnie z Formularzem Oferty, stanowiącym załącznik nr 1 do SWZ.