See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: KCICT III MZD
Beschreibung: Předmětem plnění této veřejné zakázky je poskytování služeb Kompetenčního centra ICT, jež bude poskytovat komplexní a centralizované služby ICT v rámci resortu zdravotnictví zejména v oblasti zajištění provozu a kybernetické bezpečnosti resortní infrastruktury a rozvoje resortních aplikací. Bližší specifikace předmětu plnění veřejné zakázky, jakož i rozsah subjektů resortu Ministerstva zdravotnictví ČR, které budou plněním veřejné zakázky dotčeny a na které se bude plnění veřejné zakázky vztahovat, je obsažena v příloze č. 1 této zadávací dokumentace.
Interne Kennung: 1683/260033
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72000000 IT-Dienste: Beratung, Software-Entwicklung, Internet und Hilfestellung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 72611000 Technische Computerunterstützung
5. Los
Los: LOT-0001