See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa wyposażenia na potrzeby Pracowni Cytostatyków Oddziału Klinicznego Onkologii, Chemioterapii i Immunoterapii Nowotworów
Beschreibung: Szczegółowy opis poszczególnych pakietów znajduje się w Załączniku nr 2 do SWZ.
Vorherige Bekanntmachung: 17174-2026
Interne Kennung: ZP-261-100/2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: ja
Begründung des beschleunigten Verfahrens: Na podstawie art. 138 ust. 2 pkt. 2 ustawy Pzp Zamawiający wyznaczył termin skła-dania ofert krótszy niż określony w art. 138 ust 1 ustawy PZP z uwagi na pilną po-trzebę wyposażenia Pracowni Cytostatyków celem jej uruchomienia. Od początku lu-tego 2026 r. jest planowane uruchomienie leczenia w nowym budynku Onkologii, co wymaga uruchomienia Pracowni Cytostatyków na miejscu (w budynku). Do momen-tu wyposażenia Pracowni Cytostatyków w budynku Onkologii - Oddział Chemiotera-pii będzie zaopatrywany przez pracownię funkcjonującą na terenie Apteki Szpitalnej. Z uwagi na obecnie dużą odległość pomiędzy jednostkami i konieczność transportu przygotowanych leków do iniekcji, zachodzi pilna potrzeba uruchomienia pracowni na miejscu funkcjonowania Oddziału. Ponadto planowane jest zwiększenie ilości pacjentów, zatem konieczne będzie zoptymalizowanie czynności transportowych, które zapewnią szybszą dostępność leku dla pacjenta.
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 39300000 Diverse Ausrüstungen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 39180000 Labormöbel, 38000000 Laborgeräte, optische Geräte und Präzisionsgeräte (außer Gläser), 39330000 Desinfektionsausrüstung, 42664100 Schmelzvorrichtungen für Kunststoffe, 42122510 Peristaltische Pumpen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: PAKIET NR 1 – Chłodziarki farmaceutyczne
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w Załączniku nr 2 do SWZ
Interne Kennung: PAKIET NR 1 – Chłodziarki farmaceutyczne
Los: LOT-0002
Titel: PAKIET NR 2 – Krzesła i taborety ergonomiczne
Interne Kennung: PAKIET NR 2 – Krzesła i taborety ergonomiczne
Haupteinstufung (cpv): 39180000 Labormöbel
Los: LOT-0003
Titel: PAKIET NR 3 – Artykuły AGD
Interne Kennung: PAKIET NR 3 – Artykuły AGD
Los: LOT-0004
Titel: PAKIET NR 4 – Kosze i pojemniki
Interne Kennung: PAKIET NR 4 – Kosze i pojemniki
Los: LOT-0005
Titel: PAKIET NR 5 – Podajnik do ręczników papierowych
Interne Kennung: PAKIET NR 5 – Podajnik do ręczników papierowych
Los: LOT-0006
Titel: PAKIET NR 6 – Wózki ze stali nierdzewnej
Interne Kennung: PAKIET NR 6 – Wózki ze stali nierdzewnej
Los: LOT-0007
Titel: PAKIET NR 7 – Stolik pomocniczy
Interne Kennung: PAKIET NR 7 – Stolik pomocniczy
Los: LOT-0008
Titel: PAKIET NR 8 – Loża laminarna typu I
Interne Kennung: PAKIET NR 8 – Loża laminarna typu I
Haupteinstufung (cpv): 38000000 Laborgeräte, optische Geräte und Präzisionsgeräte (außer Gläser)
Los: LOT-0009
Titel: PAKIET NR 9 – Loża laminarna typu II
Interne Kennung: PAKIET NR 9 – Loża laminarna typu II
Los: LOT-0010
Titel: PAKIET NR 10 – Zgrzewarka odpadów
Interne Kennung: PAKIET NR 10 – Zgrzewarka odpadów
Haupteinstufung (cpv): 42664100 Schmelzvorrichtungen für Kunststoffe
Los: LOT-0011
Titel: PAKIET NR 11 – Zgrzewarka do rękawów foliowych
Interne Kennung: PAKIET NR 11 – Zgrzewarka do rękawów foliowych
Los: LOT-0012
Titel: PAKIET NR 12 – Wytrząsarka
Interne Kennung: PAKIET NR 12 – Wytrząsarka
Los: LOT-0013
Titel: PAKIET NR 13 – Pompa perystaltyczna
Interne Kennung: PAKIET NR 13 – Pompa perystaltyczna
Haupteinstufung (cpv): 42122510 Peristaltische Pumpen
Los: LOT-0014
Titel: PAKIET NR 14 – Dygestorium nablatowe laboratoryjne
Interne Kennung: PAKIET NR 14 – Dygestorium nablatowe laboratoryjne
Los: LOT-0015
Titel: PAKIET NR 15 – Myjnia do obuwia
Interne Kennung: PAKIET NR 15 – Myjnia do obuwia
Haupteinstufung (cpv): 39330000 Desinfektionsausrüstung