2. Verfahren
Verfahren
Titel: VHCN síť, region Rokycansko, Přešticko – stavební práce
Beschreibung: Předmět plnění veřejné zakázky je rozdělen na Dílčí veřejné zakázky, které budou postupně plněny jedním z dodavatelů Rámcové dohody vybraným v zadávacím řízením na dodavatele Dílčí veřejné zakázky.Předmětem plnění celé veřejné zakázky zastřešené Rámcovou dohodou je vybudování sítí s velmi vysokou kapacitou, jež umožní spolehlivý přístup k službám elektronických komunikací pro přístup k internetu koncovým uživatelům. Projekt plánuje pokrýt kombinací optické a radiové technologie celkem 34 lokalit (základních sídelních jednotek – ZSJ) a konkrétně 2137 adresních míst.
Interne Kennung: 06052026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: otevřené řízení
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45231600 Bauarbeiten für Übertragungsnetz
5. Los
Los: LOT-0001
Optionen:
Beschreibung der Optionen: viz zadávací dokumentace