316617-2025 - Auftragsänderung
Tschechien – Pumpen und Kompressoren – 7442 - Dlouhodobý odvod tepla z boxu PG
Bekanntmachung der Auftragsänderungen
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel7442 - Dlouhodobý odvod tepla z boxu PG
BeschreibungPředmětem veřejné zakázky je zpracování dokumentační části a následná realizace zakázky v JE Dukovany formou dodávky „na klíč“ , účelem realizace je zajištění dlouhodobého odvodu tepla z boxu PG při těžké havárii s cílem: - Zabránit růstu tlaku v hermetické zóně (HZ) až na hodnotu bezpečnostního limitu HZ (tj. na tlak 350 kPaabs, při kterém by pravděpodobně došlo k porušení integrity HZ) - dlouhodobě udržovat tlak v HZ na co možná nejnižší úrovni pro minimalizaci dlouhodobých úniků štěpných produktů mimo HZ - zmírňování následků těžké havárie
Zweck
Haupteinstufung (cpv): 42120000 Pumpen und Kompressoren
5. Los
LosLOT-0001
Interne Kennung1
Art des AuftragsLieferleistungen