316629-2026 - Ergebnis
Polen – Reparatur und Wartung von Transformatoren – „MODERNIZACJE, PRZEGLĄDY, BADANIA TRANSFORMATORÓW I URZĄDZEŃ ELEKTRYCZNYCH WYSOKIEGO NAPIĘCIA W ROKU 2026 NA TERENIE ENEA WYTWARZANIE SP. Z O.O. W LOKALIZACJI ŚWIERŻE GÓRNE”
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen - Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: „MODERNIZACJE, PRZEGLĄDY, BADANIA TRANSFORMATORÓW I URZĄDZEŃ ELEKTRYCZNYCH WYSOKIEGO NAPIĘCIA W ROKU 2026 NA TERENIE ENEA WYTWARZANIE SP. Z O.O. W LOKALIZACJI ŚWIERŻE GÓRNE”
Beschreibung: „MODERNIZACJE, PRZEGLĄDY, BADANIA TRANSFORMATORÓW I URZĄDZEŃ ELEKTRYCZNYCH WYSOKIEGO NAPIĘCIA W ROKU 2026 NA TERENIE ENEA WYTWARZANIE SP. Z O.O. W LOKALIZACJI ŚWIERŻE GÓRNE” - Szczegółowy zakres przedmiotu zamówienia został określony w Części II SWZ.
Vorherige Bekanntmachung: 824810-2025
Interne Kennung: NLP-PT.2103.2.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Zusätzliche Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 50532200 Reparatur und Wartung von Transformatoren
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: „MODERNIZACJE, PRZEGLĄDY, BADANIA TRANSFORMATORÓW I URZĄDZEŃ ELEKTRYCZNYCH WYSOKIEGO NAPIĘCIA W ROKU 2026 NA TERENIE ENEA WYTWARZANIE SP. Z O.O. W LOKALIZACJI ŚWIERŻE GÓRNE” - Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został określony w Części II SWZ.