See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: AC/RVH - Gestion des installations techniques
Beschreibung: Beheer van de technische installaties van de gebouwen R.Vander Bruggen 62-64,77 en het WZC.
Interne Kennung: PPP0GP-700/4021/2024-586
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71315000 Haustechnik
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Perceel1-Vander Bruggen-Beheer van de technische installaties
Beschreibung: Beheer van de technische installaties
Interne Kennung: 2024-586_1
Los: LOT-0002
Titel: Tehuis J.Vanhellemont-Beheer van de technische installaties
Beschreibung: Beheer van de technische installaties van het TVH
Interne Kennung: 2024-586 2_2