See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: świadczenie usług opieki i wsparcia w mieszkaniach wspomaganych dla osób w podeszłym wieku
Beschreibung: W ramach wykonania przedmiotu zamówienia Wykonawca zobowiązany będzie do zapewnienia usług opieki i wsparcia mieszkańcom mieszkań wspomaganych w których przebywać będą osoby w wieku poprodukcyjnym. Mieszkania znajdują się: 1) w zakresie części I i II w centrum miasta Szczecin. 2) w zakresie części III w Dzielnicy Pogodno miasta Szczecin.
Interne Kennung: 341-47.2025
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 85311100 Altenfürsorgeleistungen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: świadczenie usług opieki i wsparcia w dwóch mieszkaniach znajdujących się przy Al. Piastów przeznaczonych dla maksymalnie 5 i osób
Beschreibung: W ramach wykonania przedmiotu zamówienia Wykonawca zobowiązany będzie do zapewnienia usług opieki i wsparcia mieszkańcom mieszkań wspomaganych w których przebywać będą osoby w wieku poprodukcyjnym. Mieszkania znajdują się w centrum miasta Szczecin
Interne Kennung: część 1
Los: LOT-0003
Titel: świadczenie usług opieki i wsparcia w mieszkaniach wspomaganych znajdujących się przy: ul. Boh. Warszawy, ul. Pocztowej, dla 6 osób ul. Ściegiennego dla maksymalnie 5 osób; ul. Bol. Śmiałego przeznaczonego dla maksymalnie 4 osób; ul. H. Żółkiewskiego przeznaczonego dla maksymalnie 6 osób
Interne Kennung: część 2
Los: LOT-0004
Titel: świadczenie usług opieki i wsparcia w mieszkaniu znajdującym się przy ul. A. Mickiewicza przeznaczonego dla maksymalnie 6 osób.
Beschreibung: W ramach wykonania przedmiotu zamówienia Wykonawca zobowiązany będzie do zapewnienia usług opieki i wsparcia mieszkańcom mieszkań wspomaganych w których przebywać będą osoby w wieku poprodukcyjnym. Mieszkania znajdują się: w zakresie części III w Dzielnicy Pogodno miasta Szczecin
Interne Kennung: część 3