316699-2026 - Ergebnis
Tschechien – Fitnessgeräte – VLRZ – sportovní přístrojové vybavení pro PR – nákup
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelVLRZ – sportovní přístrojové vybavení pro PR – nákup
BeschreibungPředmětem veřejné zakázky je dodávka movitých věcí blíže definovaných v příloze č. 1 zadávací dokumentace a provedení souvisejících činností v rozsahu definovaném smluvním vzorem, který je jako příloha č. 2 připojen k zadávací dokumentaci, zejména instalace zboží, jejich prvotní seřízení a zaškolení obsluhy.
Interne Kennung61368/2025-VLRZ/R/EN
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 37440000 Fitnessgeräte
5. Los
LosLOT-0001
Optionen
Beschreibung der OptionenZadavatel si vyhrazuje možnost změn závazku z uzavřené smlouvy takto: - v souladu s § 100 odst. 2 zákona možnost změny dodavatele v průběhu plnění veřejné zakázky; zadavatel může využít tuto možnost v případě, že smluvní vztah se stávajícím dodavatelem bude ukončen, a to zejména odstoupením od smlouvy, výpovědí nebo dohodou smluvních stran; s náhradním dodavatelem bude v takovém případě uzavřena smlouva za podmínek nabídnutých novým dodavatelem v zadávacím řízení; tímto novým dodavatelem může být pouze účastník zadávacího řízení, který se umístil při hodnocení a posuzování nabídek vždy jako nejbližší další dodavatel v pořadí po předcházejícím dodavateli, se kterým byl smluvní vztah ukončen; takto může zadavatel postupně vyzývat i další účastníky dle pořadí při hodnocení a posuzování nabídek, pokud předcházející účastník neposkytl ve stanovené a přiměřené lhůtě řádnou součinnost k uzavření příslušné smlouvy nebo nabízenou změnu dodavatele písemně odmítne ještě před uplynutím stanovené lhůty k uzavření smlouvy; podmínkou uzavření smlouvy s novým dodavatelem je splnění podmínek zadávacího řízení tímto dodavatelem, zejména splnění požadované kvalifikace a splnění podmínek účasti v tomto zadávacím řízení; a - v souladu s § 100 odst. 1 zákona možnost změny termínu plnění uvedeného v čl. 3.1 smluvního vzoru, jedná-li se o 1. dílčí plnění; podmínky pro tuto změnu a její obsah definuje čl. 3.1.2 smluvního vzoru.