See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: USŁUGA ODBIORU I WYWOZU NIESEGREGOWANYCH, SEGREGOWANYCH I WIELKOGABARYTOWYCH ODPADÓW KOMUNALNYCH W GIŻYCKU W 2025 R.
Beschreibung: 1.Przedmiotem zamówienia jest usługa odbioru i wywozu niesegregowanych, segregowanych i wielkogabarytowych odpadów komunalnych z terenu administracyjnego 24 WOG Giżycko w 2025 r. 2.W zakres usługi wchodzi odbiór odpadów niesegregowanych, segregowanych i wielkogabarytowych wraz z przetransportowaniem ich do utylizacji lub składowania, w ilościach szacunkowych określonych w zestawieniach cenowych odpowiednio dla każdego zadania, przy użyciu sprzętu Wykonawcy z nieruchomości niezamieszkałych w: Zadanie I: m. Gołdap (segregowane, niesegregowane, wielkogabaryty), Zadanie II: m. Ełk (segregowane, niesegregowane), Zadanie III: m. Mrągowo (segregowane, niesegregowane, wielkogabaryty), Zadanie IV: m. Szeroki Bór i Rostki (teren poligonu) (segregowane, niesegregowane). Zadanie V: WIELKOGABARYTY (m. Giżycko, m. Węgorzewo, m. Orzysz i m. Bemowo Piskie) 3.Szczegółowy opis przedmiotu oraz warunki zamówienia zawierają: 3.1. Zestawienia cenowe przedmiotu zamówienia wraz z zestawianiem i umiejscowieniem pojemników/kontenerów – Załącznik nr 3 do SWZ 3.2. Opis przedmiotu zamówienia – Załącznik nr 4 do SWZ; 3.3. Projekty umowy – Załącznik nr 5 do SWZ.
Vorherige Bekanntmachung: 592156-2024
Interne Kennung: 59/2024
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90511000 Abholung von Siedlungsabfällen
5. Los
Los: LOT-0006
Titel: Zadanie 5 - Odbiór i wywóz odpadów wielkogabarytowych w miejscowości: Giżycko, Węgorzewo, Orzysz, Bemowo Piskie.
Beschreibung: Zadanie 5 - Odbiór i wywóz odpadów wielkogabarytowych w miejscowości: Giżycko, Węgorzewo, Orzysz, Bemowo Piskie, zgodnie z załącznikiem 3.5. do SWZ.
Interne Kennung: Zadanie 5 - odbiór i wywóz odpadów wielkogabarytowych w miejscowości: Giżycko, Węgorzewo, Orzysz, Bemowo Piskie.
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zamawiający przewiduje zamówienie opcjonalne w trakcie trwania umowy. Rodzaj i zakres zamówienia opcjonalnego określony został w załączniku nr 3 i 4 do SWZ