2. Verfahren
Verfahren
Titel: Drankautomaten (EA)
Beschreibung: Het doel van de aanbesteding is het sluiten van een overeenkomst met één (1) opdrachtnemer voor het leveren van de warme drankenautomaten en ingrediënten ten behoeve van de opdrachtgever, conform het gestelde in dit bestek.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 42968100 Getränkeautomaten
5. Los
Los: LOT-0000