2. Verfahren
Verfahren
Titel: PN-34/26 Dostawa wraz z transportem, rozładowaniem i wniesieniem sprzętu komputerowego dla jednostek UMP z podziałem na 2 części
Beschreibung: 1.Przedmiotem zamówienia jest: Dostawa wraz z transportem, rozładowaniem i wniesieniem sprzętu komputerowego dla jednostek UMP z podziałem na 2 części. cz. 1 - Notebook 16” - 2 szt. cz. 2 - Komputer stacjonarny - 89 szt. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty jest w załączniku 3.1 dla części 1 i w załączniku 3.2 dla części 2 – OPZ.
Interne Kennung: PN-34/26 Dostawa wraz z transportem, rozładowaniem i wniesieniem sprzętu komputerowego dla jednostek UMP z podziałem na 2 części
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: ja
Begründung des beschleunigten Verfahrens: Zamawiający zgodnie z art. 138 ust. 2 pkt 1 PZP wyznacza skrócony termin składania ofert, ponieważ opublikował wstępne ogłoszenie informacyjne o zamówieniu, które zostało opublikowane w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej dnia 16.06.2025 r. pod numerem Dz. U. S-113/2025- 384904.
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30200000 Computeranlagen und Zubehör
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Dostawa wraz z transportem, rozładowaniem i wniesieniem sprzętu komputerowego dla jednostek UMP z podziałem na 2 części.
Beschreibung: Dostawa wraz z transportem, rozładowaniem i wniesieniem sprzętu komputerowego dla jednostek UMP z podziałem na 2 części. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty jest w załączniku 3.1 dla części 1 – OPZ.
Interne Kennung: PN-34/26 część 1 - Notebook 16” - 2 szt.
Los: LOT-0002
Beschreibung: Dostawa wraz z transportem, rozładowaniem i wniesieniem sprzętu komputerowego dla jednostek UMP z podziałem na 2 części. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty jest w załączniku 3.2 dla części 2 – OPZ.
Interne Kennung: PN-34/26 część 2 - Komputer stacjonarny - 89 szt.