316759-2025 - Ergebnis
Polen – Reparatur und Wartung von Einrichtungen in Gebäuden – Usługa konserwacji sanitarnej w obiektach UKSW w Warszawie (Pełna nazwa postępowania zamieszczona jest w dokumentach postępowania)
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelUsługa konserwacji sanitarnej w obiektach UKSW w Warszawie (Pełna nazwa postępowania zamieszczona jest w dokumentach postępowania)
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest wykonywanie usług w zakresie konserwacji, napraw oraz usuwania awarii instalacji i urządzeń cieplnych, wentylacyjnych, klimatyzacyjnych, gazowych, wodociągowych i kanalizacyjnych wraz ze zintegrowaną automatyką w obiektach użytkowanych przez zamawiającego oraz przyłączy i sieci sanitarnych na terenie należącym do zamawiającego w lokalizacji kampusów UKSW przy ul. Wóycickiego 1/3 i ul. Dewajtis 5 w Warszawie oraz przy ul. Marii Konopnickiej 1 w Dziekanowie Leśnym wraz z dostawą materiałów i urządzeń niezbędnych do realizacji usługi. Szczegółowo przedmiot zamówienia określono w Załączniku nr 5 do SWZ.
Interne KennungDZP.371.17.2024
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 50700000 Reparatur und Wartung von Einrichtungen in Gebäuden
5. Los
LosLOT-0001