316815-2025 - Ergebnis
Tschechien – Agrochemische Erzeugnisse – Nákup přípravků na ochranu rostlin
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Nákup přípravků na ochranu rostlin
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky je rámcová dohoda na nákup přípravků na ochranu rostlin. Jedná se o uzavření rámcové dohody s dodavateli přípravků určených pro zemědělské postřiky v následujících skupinách: • skupina A: herbicidy, • skupina B: fungicidy, • skupina C: insekticidy, smáčedla, regulátory růstu.
Interne Kennung: 372
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 24450000 Agrochemische Erzeugnisse
5. Los
Los: LOT-0001