316841-2025 - Wettbewerb
Polen – Anpflanzungs- und Pflegearbeiten an Grünflächen – „Zagospodarowanie zielenią terenów miejskich w ramach Zielonego Budżetu miasta Katowice - Część 1”
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel„Zagospodarowanie zielenią terenów miejskich w ramach Zielonego Budżetu miasta Katowice - Część 1”
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest wykonanie usług pn.: „Zagospodarowanie zielenią terenów miejskich w ramach Zielonego Budżetu miasta Katowice - Część 1” 2. Przedmiot zamówienia obejmuje: 1) Zadanie Nr 1 (w podstawowym przedmiocie zamówienia): wykonanie usługi polegającej na zagospodarowaniu zielenią terenów miejskich w sześciu lokalizacjach wskazanych w SWZ, 2) Zadanie Nr 2 (w podstawowym przedmiocie umowy) - utrzymanie i pielęgnacja przedmiotu umowy, o którym mowa w pkt 2 ppkt 1) niniejszego Rozdziału – od dnia następnego po podpisaniu protokołu odbioru Zadania Nr 1 do dnia 15 listopada 2025r. (tj. przez okres około 3 miesięcy). 3) Zadanie Nr 3 (usługa objęta prawem opcji) : a) utrzymanie i pielęgnacja wykonanych zagospodarowań w okresie od 15.04.2026r. – 15.10.2026r. w lokalizacjach wskazanych w pkt 2 ppkt 1) niniejszego Rozdziału; zgodnie z załączoną dokumentacją projektowo-kosztorysową dla poszczególnych Lokalizacji, b) maksymalna wartość prawa opcji – 19.100,00 PLN, c) Zamawiający uzależnia skorzystanie z prawa opcji od możliwości finansowych, pozwalających na ich wykonanie. 3. Przedmiot umowy dla Zadania Nr 1 i Zadania Nr 2 zakłada wykonanie usługi dla poszczególnych lokalizacji zgodnie z zakresami projektowymi i zamieszczonymi przedmiarami i obejmuje m. in: 1) oczyszczenie i przygotowanie terenu pod nasadzenia, 2) posadzenie roślin, prace wykończeniowe, 3) montaż elementów malej architektury, 4) prace pielęgnacyjne. 4. Szczegółowe opisy przedmiotu zamówienia dla Zadania Nr 1 i Zadania Nr 2 i wymagania związane z jego wykonaniem określają : - Załącznik Nr 1.1. do SWZ – dla Lokalizacji Nr 14; - Załącznik Nr 1.2. do SWZ – dla Lokalizacji Nr 20; - Załącznik Nr 1.3. do SWZ – dla Lokalizacji Nr 32; - Załącznik Nr 1.4. do SWZ – dla Lokalizacji Nr 33 Załącznik Nr 1.5. do SWZ – dla Lokalizacji Nr 26; - Załącznik Nr 1.6. do SWZ – dla Lokalizacji Nr 27 zawierające projekty, w tym: 1) Przedmiary robót, 2) Opisy techniczne, 3) Rysunki techniczne: PZT i PW, 4) Specyfikacje techniczne wykonania i odbioru robót. 5. Szczegółowy zakres usług dla Zadania nr 3 i sposób ich wykonania znajduje się w dokumentacji projektowej. RAPORTY PIELĘGNACYJNE - Wykonawca zobowiązany jest systematycznie wykonywać zabiegi pielęgnacyjne i informować Zamawiającego e-mailowo (najpóźniej w dniu poprzedzającym wykonywanie planowanych prac) o terminie, lokalizacji oraz rodzaju planowanych zabiegów pielęgnacyjnych.
Interne KennungNZI.261.14.2025
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 77310000 Anpflanzungs- und Pflegearbeiten an Grünflächen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45112710 Landschaftsgärtnerische Bauleistungen für Grünanlagen, 45111291 Erschließungsarbeiten
5. Los
LosLOT-0001
Optionen
Beschreibung der OptionenZadanie Nr 3 (usługa objęta prawem opcji) : a) utrzymanie i pielęgnacja wykonanych zagospodarowań w okresie od 15.04.2026r. – 15.10.2026r. w lokalizacjach wskazanych w pkt 2 ppkt 1) niniejszego Rozdziału; zgodnie z załączoną dokumentacją projektowo-kosztorysową dla poszczególnych Lokalizacji, b) maksymalna wartość prawa opcji – 19.100,00 PLN, c) Zamawiający uzależnia skorzystanie z prawa opcji od możliwości finansowych, pozwalających na ich wykonanie.