See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Instalacja systemów odnawialnych źródeł energii dla mieszkańców Miasta Konina
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest realizacja projektu pn. „Instalacja systemów odnawialnych źródeł energii dla mieszkańców Miasta Konin”, polegającego na: zaprojektowaniu, uzyskaniu niezbędnych pozwoleń, dostawie, montażu i uruchomieniu: 1) Instalacji fotowoltaicznych w liczbie 201 szt. 2) Magazynów energii w liczbie 157 szt. 3) Instalacji pomp ciepła w liczbie 112 szt., w tym: a) 98 szt. instalacji pomp ciepła typu powietrze-woda, b) 14 szt. Instalacji pomp ciepła z wymiennikiem gruntowym. Wszystkie budynki oraz nieruchomości zlokalizowane są na terenie Miasta Konin. Zakres rzeczowy zamówienia obejmuje prace związane z: 1) opracowaniem kompleksowej, wielobranżowej dokumentacji projektowej, obejmującej wszelkie prace określone w programie funkcjonalno-użytkowym (PFU), 2) wykonaniem instalacji fotowoltaicznej lub instalacji fotowoltaicznej z magazynem energii, 3) modernizacją systemu grzewczego, polegającą na zmianie wykorzystywanego obecnie źródła ciepła w systemie grzewczym i przygotowania ciepłej wody użytkowej na instalację pomp ciepła z wymiennikiem gruntowym lub typu powietrze-woda, 4) wykonaniem prac dodatkowych, określonych w PFU oraz wynikłych w trakcie prowadzonych prac projektowych.
Vorherige Bekanntmachung: 238838-2026
Interne Kennung: WP.042.3.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Zusätzliche Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 31422000 Batteriesätze
Zusätzliche Einstufung (cpv): 31430000 Elektrische Akkumulatoren, 42511110 Wärmepumpen, 31700000 Elektronischer, elektromechanischer und elektrotechnischer Bedarf, 71320000 Planungsleistungen im Bauwesen, 45331000 Installation von Heizungs-, Lüftungs- und Klimaanlagen, 51112000 Installation von Elektrizitätsverteilungs- und -schalteinrichtungen
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest realizacja projektu pn. „Instalacja systemów odnawialnych źródeł energii dla mieszkańców Miasta Konin”, polegającego na: zaprojektowaniu, uzyskaniu niezbędnych pozwoleń, dostawie, montażu i uruchomieniu: 1. Instalacji fotowoltaicznych w liczbie 201 sztuk, w tym: 1.1. 172 sztuk instalacji fotowoltaicznych na dachach 1.2. 29 sztuk instalacji fotowoltaicznych na gruncie. 2. Magazynów energii w liczbie 157 sztuk. 3. Instalacji pomp ciepła w liczbie 112 sztuk, w tym: 3.1. 98 szt. instalacji pomp ciepła typu powietrze-woda 3.2. 14 szt. Instalacji pomp ciepła z wymiennikiem gruntowym. Wszystkie budynki oraz nieruchomości zlokalizowane są na terenie Miasta Konin. Zakres rzeczowy zamówienia obejmuje prace związane z: 1) opracowaniem kompleksowej, wielobranżowej dokumentacji projektowej, obejmującej wszelkie prace określone w programie funkcjonalno-użytkowym (PFU), 2) wykonaniem instalacji fotowoltaicznej lub instalacji fotowoltaicznej z magazynem energii, 3) modernizacją systemu grzewczego, polegającą na zmianie wykorzystywanego obecnie źródła ciepła w systemie grzewczym i przygotowania ciepłej wody użytkowej na instalację pomp ciepła z wymiennikiem gruntowym lub typu powietrze-woda, 4) wykonaniem prac dodatkowych, określonych w PFU oraz wynikłych w trakcie prowadzonych prac projektowych.