See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Gemeente Essen : Bouw van vrijetijdsinfrastructuur
Beschreibung: Perceel nr. 2 : Ruwbouwwerken, afwerking, technieken en omgevingsaanleg
Interne Kennung: S1303/P2
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45000000 Bauarbeiten
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: S1303/P2 - 1
Beschreibung: De uit te voeren opdracht omvat de ruwbouwwerken, afwerking, technieken en omgevingsaanleg voor de bouw van de vrijetijdsinfrastructuur gelegen Kerkstraat 62 te Essen. Perceel nr. 2 : Ruwbouwwerken, afwerking, technieken en omgevingsaanleg.
Interne Kennung: 1