316907-2025 - Wettbewerb
Polen – Röntgengeräte – Dostawa sprzętu diagnostycznego w ramach inwestycji pn. Modernizacja, przebudowa, doposażenie SOR oraz pracowni diagnostycznych współpracujących z SOR w SPZOZ w Krasnymstawie.
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Lieferleistungen - Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa sprzętu diagnostycznego w ramach inwestycji pn. Modernizacja, przebudowa, doposażenie SOR oraz pracowni diagnostycznych współpracujących z SOR w SPZOZ w Krasnymstawie.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa specjalistycznych urządzeń diagnostycznych. Przedmiot zamówienia został podzielony na 2 części: Część 1 – Dostawa, montaż i uruchomienie wielorzędowego tomografu komputerowego (1 szt.). Część 2 – Dostawa, montaż i uruchomienie dwóch aparatów RTG. Miejscem dostawy specjalistycznych urządzeń diagnostycznych będzie: Samodzielny Publiczny Zespół Opieki Zdrowotnej w Krasnymstawie ul. Głowackiego 3 22-300 Krasnystaw Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w załącznikach nr 1a, 1b, do SWZ – opis przedmiotu zamówienia, formularz parametrów wymaganych. Każdy Wykonawca może złożyć jedną ofertę na jedną część. Każdy Wykonawca może złożyć ofertę na dowolną ilość części. Inwestycja finansowana ze środków Funduszu Medycznego w wyniku konkursu nr FM- SMPL.01.MDSOR.2023 na wybór o dofinansowanie podmiotów leczniczych w ramach programu inwestycyjnego w zakresie zadań polegających na modernizacji, przebudowie lub doposażeniu oddziałów ratunkowych (SOR) lub pracowni diagnostycznych współpracujących z SOR w ramach Subfunduszu modernizacji podmiotów leczniczych. Zamówienie realizowane jest w ramach inwestycji pn. „Modernizacja, przebudowa, doposażenie SOR oraz pracowni diagnostycznych współpracujących z SOR w SPZOZ w Krasnymstawie”.
Interne Kennung: ZP/230-12/2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33111000 Röntgengeräte
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33111800 Röntgendiagnosesystem, 33100000 Medizinische Geräte, 33110000 Bildgebungsausrüstung für medizinische, zahnärztliche und tiermedizinische Anwendungen, 33115000 Ausrüstung für Tomografie, 33115100 CT-Scanner, 35100000 Not- und Sicherheitsausrüstungen, 48822000 Computerserver, 33197000 Computerausrüstung für die Medizin, 48900000 Diverse Softwarepakete und Computersysteme
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Część 1 – Dostawa, montaż i uruchomienie wielorzędowego tomografu komputerowego (1 szt.).
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa specjalistycznych urządzeń diagnostycznych Zamówienie obejmuje: dostawę, montaż i uruchomienie wielorzędowego tomografu komputerowego (1 szt.) Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w załącznikach nr 1a do SWZ – opis przedmiotu zamówienia, formularz parametrów wymaganych.
Interne Kennung: Część 1
Zusätzliche Art des Auftrags: Dienstleistungen
Los: LOT-0002
Titel: Część 2 – Dostawa, montaż i uruchomienie dwóch aparatów RTG.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa specjalistycznych urządzeń diagnostycznych Zamówienie obejmuje: dostawę, montaż i uruchomienie dwóch aparatów RTG Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w załącznikach nr 1b do SWZ – opis przedmiotu zamówieni, formularz parametrów wymaganych. Każdy Wykonawca może złożyć jedną ofertę na jedną część. Każdy Wykonawca może złożyć ofertę na dowolną ilość części.
Interne Kennung: Część 2